ESIR Defans Bakanlığı: Michigan üzerine uçar vücut düşürüldü

KUL Defans Bakanlığı mazi bire bir F-16’nın KUL’nin Michigan eyaletindeki Huron Gölü üzerinde, BENDE gelgel sahasında uçan aynı cismi başarıyla vurduğunu açıkladı. Michigan Valisi Gretchen Whitmer da olayla ait, “Cismin aceleci ve güvenli benzeri şekilde düşürüldüğünü bildirmekten memnuniyet duyuyorum” dedi.

MEMLUK Savunma Bakanlığı’nın Şimal Amerika Havacılık Savunma Komutanlığı’nın (NORAD) eylemlerine dayalı yapılan mukayyet açıklamada geçmiş evcil saatle 14: 42’bile, MEMLUK Başkanı Joe Biden’ın talimatı ve ÇAKER Defans Bakanı Lloyd Austin ve askeri liderliğin tavsiyelerine binaen bire bir F-16’nın KÖLE’nin Michigan eyaletindeki Huron Gölü üstünde, KUL çekicilik sahasında kestirmece 20 bin ödeşme yükseklikle havadaki uçar ayrımsız cismi başarıyla yansımak için AIM9x füzesi fırlattığı belirtildi.

rastgele sivilin yaralandığı veya etkilediğine dayalı ilinek olmadığı belirtilen açıklamada şu ifadelere meydan verildi: “Cismin rotası ve rakımı, sivil havacılık için bire bir nâr olabileceği da dahil almak amacıyla endişelere kere açtı. Bu atış amacıyla seçilen vadi, bize depresyon istirdat şansını artırırken, yerdeki insanların etkilenmesinden içtinap fırsatı verdi. değme sivilin yaralandığı veya bambaşka bire bir şekilde etkilendiğine dair tek belirti namevcut. Kuzey Amerika Havacılık ve Uzay Savunma Komutanlığı, nesneyi Iş sabahı belirleme etti ve görsel ve sevkitabii takibini sürdürdü. Uçuş için ve verilerine dayanarak, bu nesneyi hassas Savunma Bakanlığı bölgelerinin yakınında uçar Montana üzerinden alınan sevkitabii sinyaline akıllıcasına aynı şekilde bağlayabiliriz. Yerdeki seçkin şeye yönelik kinetik ayrımsız askeri zılgıt yerine değerlendirmedik, ancak uçuş asayiş tehlikesi ve gizil dikiz yetenekleri nedeniyle aynı tehdit kendisine değerlendirdik. Ekibimiz demin elan fazlasını sanmak üzere nesneyi yetirmek üzere çalışacak” denildi.Michigan Valisi Gretchen Whitmer bile toplumsal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, “Millî güvenliğimiz temas devir bir numara önceliğimizdir. Çekicilik sahamıza andıran tıpkısı nesneyi izleyen federal hükümet ve ortaklarımızla bağlanak halindeydim. Cismin aceleci ve güvenli aynı şekilde düşürüldüğünü bildirmekten memnuniyet duyuyorum. Michigan Ulusal Muhafızlar el altında bekliyor” dedi.DAHA EVVEL DA TANIMLANAMAYAN OBJELER ETKİSİZ AYLA GETİRİLMİŞTİCumartesi günü antrparantez Kanada Başbakanı Justin Trudeau, ESIR Çekicilik Kuvvetleri’ne ilgilendiren F-22 tipi çarpışma uçağının Yukon bölgesi semalarında tanımlanamayan tıpkı objeyi atıl ağil getirdiğini duyurmuş ve toplumsal iletişim araçları hesabından yaptığı paylaşımda, “Kanada hava sahasını ihlal fail tanımlanamayan tıpkısı cismin vurulması emrini verdim. Şimal Amerika Havacılık Savunma Komutanlığı (NORAD), Yukon’un üzerindeki objeyi vurdu. Kanada ve KUL uçakları havalandı ve bir MEMLUK F-22’si objeyi başarıyla vurdu. Komutan Biden ile konuştum. Kanada Kuvvetleri demin nesnenin enkazını kaldıracak ve analiz edecek. Kuzey Amerika’yı izlemeye bitmeme ettiğiniz için NORAD’a teşekkür ederiz” demişti.

KÖLE Albeni Kuvvetleri’ne ilgilendiren F-22 uğraş uçağı, geçtiğimiz günlerde Alaska semalarında yeniden tanımlanamayan tıpkı objeyi aylak hale getirmişti.

Share: