Edis geçmiş konserindeki rezilliklerini ilk defa anlattı: İnsanların yüz ifadelerini görmeliydiniz

İbrahim Selim’in enerjik yayınına katılan Edis, geçmiş konserinde seslendirdiği Queen’in ‘We Will Rock You’ şarkısını ezberlemediğini ve konserde şarkının sözlerini uydurduğunu itiraf etti. Şarkıyı ezberlemediği için bire bir cazibe yaptığını fakat işlerin istediği üzere ilerlemediğini, “Şarkının sözlerinin fotoğrafını çektim. Konserde de telefonun flash’ını açıp, herkesi çekiyormuş üzere yaparım.O uzaklık sözleri okurum diyerek düşünmüştüm ama konserde flash’ı açtığımda çektiğim fotoğrafı bulamadım ve şarkının sözlerini uydurdum. Basık oldum ve o dakika çokça utanmıştım. Hassaten ter ortamında kaldım” sözleri ile açıkladı.

O konserin daima sıkıntılı olduğunu dahi söyleyen Edis, “O devir yanımda iki pare değişik urba getirdim. Bir Numara yarıda birini, ikinci yarıda diğerini giyerim diye düşündüm. Şarkının iki dakikalık ayrımsız aralık yeri vardı. İçeri giyip, bir anda parafin kombini giyeceğiz. Bu tam benimle müteharrik arkadaşım bile bu işte bakir. İki dakikada o kıyafeti giyemeyeceğimizi bize kimesne söylemedi.

Ben terler içinde kaldığım için o yağız pantolon üzerime yapıştı ve çıkmadı. O tam kuliste değilim. Yöntemince nöbet ağzı bire bir yerde giyinip, soyunmaya çalışıyorum. İnsanlar müziğe şarkı tutmaya başladı. 

Gelişigüzel çalıştığım arkadaşım pantolonu bacaklarımdan çekmeye çalışıyordu ve o anda yol çalınca ‘Bir Derdim Var’ı söylemeye başladım. Ezgi bitene kadar, kuliste şarkıyı söyledim.

Ego sahneye köylü çıkabildiğimde terane bitmişti. İnsanların beniz ifadelerini görmeliydiniz. Çok komikti aşağı. İşine bu büyüklüğünde inanırsan kimi vakit hakeza tecrübeler olabiliyor. Bunları süregelmek ongun oldu.” dedi.

ulusal.com.tr

Share: