Aşk-ı Yasak filminin yeni Firdevs Hanım’ı Kahkaha Ataizi oldu

Tıpkı döneme nitelik vuran Amor-ı Memnu dizisi, etraflı yıllar sonradan “Bihter” adıyla film oluyor. Dizinin aktör kadrosu ise adım adım muhtemelen olmaya başladı. Bihter, Nihal ve Behlül’ün arkası sıra Firdevs Hanım’ı oynayacak âdem bile galiba oldu.

KAHKAHA ATAİZİ FİRDEVS HANIM’I OYNAYACAK

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine bakarak, üç sezon süresince Camdaki Kız dizisinde Cana rolüyle cümle dikkatleri üzerine çekici Hande Ataizi, Bihter filminde Firdevs Hanım’ı oynayacak. Ataizi ile yeni Bihter Farah Zeynep Abdullah filmde esas kızı canlandıracak.

YENİ PEYKER BIRLIKTE BELLİ

Bihter filminin netleşen başka oyuncusu ise Nezaket Kızoğlan oldu. “İnsanlar İkiye Ayrılır” filmindeki kalburüstü performansıyla adından meze ettiren Erden “Bihter” filminde Peyker rolüne avlu verecek.

BORAN KUZUM BEHLÜL’Ü OYNAYACAK

Behlül rolü amacıyla bu hafta Furkan Andıç, Boran Kuzum, Halit Bağımsız Soluk ve Serkan Çayoğlu Farah Zeynep Abdullah’la deneme çekimi yaptı ve arz bol harmoni Boran Kuzum’la oldu. Matmazel rolü için Ebru Özkan’ın “Ego Bu Cihana Sığmazam” dizisindeki takvimi ayarlanmaya çalışılıyor.

15 Mart’ta sete çıkması planlanan film amacıyla deminden Adnan as rolünü oynayacak oyuncu aranıyor.

Share: