AOSB Spor Şenliği başladı

Adana Birleştirme Sanayi Bölgesi (AOSB) Nahiye Müdürlüğünce 2013 yılından beri geleneksel namına düzenlenen, bu yıl ise bütün yıla yayılan AOSB Spor Şenliği’ne karışma edilen AOSB 9. Ayak Topu Turnuvası’nın birinci hafta karşılaşmaları tamamlandı.

Cumhuriyetimizin 100. Yılı anısına düzenlenen, sporun birleştirici ve bütünleştirici yönlerinin yöre planda tutulduğu, hak yolu, beraberlik, hukuk ve centilmenlik duygularıyla gerçekleştirilen turnuvanın evvel haftasına katılan firmalar, kül grup arkadaşları, aileleri ve rakiplerinin alkışları beyninde önce maçlarını tamamladılar.

Adeta nefes kesen mücadelenin yaşandığı turnuvada sporcular kadar onları izleyen aileleri ve arkadaşları de kısık galeyan yaşadı. Fileler havalanırken “gol” seslerinin yükselirken, spor tesisleri gösterişli bir adrenaline tayf oldu.

Bölgede cıvıltı gösteren firmalar arası iletişimi güçlendirip, spor kültürünü topluma fayda sağlayacak şekilde yaygınlaştırma konusunda yardım sağlamayı hedefleyen şenlikler, yıl boyunca 7 branşta devam edecek. – ADANA

Share: