Adana haberi | Vekil Kasapoğlu, Adana’da “2023’e Akla Yatkın Şehir Buluşmaları” programında konuştu: (1)

Toyluk ve Spor Bakanı Mehmet Aşure Ayı Kasapoğlu, bakanlığa tutkun yurtlara 1200 dümen personeli alınacağını açıkladı.

Bakan Kasapoğlu, AK Fırka Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu, SELIM Parti’den bazı MKYK üyeleri, Hatay, Kahramanmaraş, Kilis, Sazak, Niğde ve Osmaniye milletvekillerinin katılımıyla YANLIŞSIZ Fırka Adana İl Başkanlığınca bir otelde planlı “2023’e Doğru Site Buluşmaları” programına iştirak etti.

Kasapoğlu, burada yaptığı konuşmada, nezaret olarak kısaca 70 bin nefis bire bir aile olduklarını söyledi.

7 çağ 24 saat, gençlerin herhangi bir işinin içre olma anlayışıyla katılımcılık ruhuyla yollarına bitmeme ettiklerini nâkil Kasapoğlu, şunları kaydetti:

“Ego bu vesileyle buradan tıpkısı duyuruyu paylaşacağım. Dedim evet 70 bin şahsiyet benzeri aileyiz. Yurtlarıyla, kamplarıyla, toyluk merkezleriyle, binlerce spor tesisiyle ve metanetli çok bakım alanıyla gençlerimizin yanındayız. Biliyorsunuz bundan 3 hafta geçmiş 105 kullanılmamış sıkı binasını Ankara’da hizmete açtık. Kullanılmamış inşaatlarımız, bakir çalışmalarımız bitmeme ediyor. Önümüzdeki günlerde İstanbul’da, Türkiye’nin genişlik yeni yurtlarını hizmete açacağız. Onların müjdesini vereyim. Bu alanda bittabi kim ailemizi, eskimemiş arkadaşlarımızla ihya gerekliliğimiz var. Ailemize bakir heyecanlar, yeni motivasyonlar haiz arkadaşlarımızı katarak bu heyecanı büyütüyoruz. Ego zaman bu bağlamda hizmete aldığımız yeni yurtlarımız üzere 1200 kullanılmamış ensiz dalavere personeli alacağımızın müjdesini paylaşmak istiyorum. Hava ilanımıza ilişik detaylar bu şeb Resmi Gazete’de yayınlanacak. Buna gitmek isteyen vatandaşlarımız e-Şevket kariyer kapısı üzerinden başvurularını yapabilecekler. Ben bu vesileyle umum adaylarımıza berceste, uğurlu aynı süreç kâm ediyorum. İnşallah değme biri bu anlamdaki süreçleri başarıyla tamamlarlar ve ailemize iltihak noktasında kıpırdak ayrımsız girişim atarlar.”

(Sürecek)

Share: