YouTuber Orkun Işıtmak nişanlısı Merve Yorgancılar ile tanışıklık hikayesini anlattı

YouTube platformu üzerinden çektiği videolar ile tanınan Orkun Işıtmak, Şubat ayının sonunda sürpriz ayrımsız şekilde nişanlanmış ve nişanlısının kim olduğunu sır üzere saklamıştı. 

Işıtmak, ilk kez nişanlısı Merve Yorgancılar ile YouTube videosu çekti. Videoda, Yorgancılar ile evvel tanıştıkları yadigâr anlatan Işıtmak, sevgilisinin bile fikirlerini sorunca herkesi gülümseten tıpkı karşılık alarak kendisini çocuk gibi bulduğunu öğrendi. 

Yorgancılar ile ilk defa hareket üzere tanıştıklarını anlatan Işıtmak, geçmiş olarak iş üzere tanıştıklarını ancak o ahit Yorgancılar’ın sevgilisi olduğu amacıyla ağızsız kaldığını söyledi. Sevgilisinden ayrıldığını ayırt ettiği andan itibaren ise Yorgancılar’a yazdığını ve 6 ay süresince flört sürecinden bilahare İngiltere’da sevgili olduklarını anlattı. 

Koşa 1 yılın böylece ilişkilerini evlilik teklifi ile taçlandırarak hayatlarını birleştirmeye karar verdi. Işıtmak, sevgilisine 365 ahit boyunca evlenme teklifi edeceğinin sözün verdiğini ancak 30 sayılarında beribenzer evlenme teklifinin akseptans olduğunu bile dile getirdi.

Share: