Yardımlarıyla gündemden düşmeyen Haluk Levent’ten yeni karar: Kendimi açıklamaktan yoruldum, meşruhat Ahbap’tan yapılacak

6 Şubat’ta Kahramanmaraş merkezli meydana mevrut kırıcı depremler, 11 ilimizde yıkımlara sebep oldu. 45 binden çok vatandaşımızın hayatını kaybettiği yer sarsıntısı felaketinde binlerce yapı yerle benzeri oldu. Kurucusu olduğu Ahbap Derneği ile zelzele bölgelerine arkalama götüren Haluk Levent ise bu süreçte eleştirilerin hedefi oldu.

“BİZLERDEN IFADE İSTEYENLERE 24 MART’TA AÇIKLAYACAĞIZ”

Eleştirilerin ardından derneğinin incelenmesi için İçişleri Bakanlığı’na çağrıda mevcut Uzun, Türkiye Başıboş Sayman Mali Müşavirler ve Yeminli Finansal Müşavirler Odaları Birliği eliyle incelemeye alındıklarını duyurdu. Şirketin kendilerinden 24 bölüm ek süre istediklerini belirten ünlü sima, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda “Bizlerden hesap talip ‘ne yaptın açıklasana’ diyen Twitter’daki hesaplara şurası söyleyeyim. Bizler 24 Mart’ta evvel denetleme raporunu açıklayacağız. Sizin savunduğunuz topluluk evet da kurumların dahi 24 Mart’ta teftiş raporunu açıklamalarını ısrarla istemenizi öneriyorum” dedi.

“AÇIKLAMA YAPMAYA ÇALIŞMAKTAN YORULDUM”

Bu zamana kadar için yapılan yorumlara sıkça yanıt veren Haluk Levent, işlerine odaklamadığını belirterek aldığı yeni kararı açıkladı. Twitter hesabından arka arkaya paylaşımlar yapan Levent, şu ifadeleri kullandı: “Ve ben Haluk Levent kendisine bu büyüklüğünde açıklama yapmaya çalışmaktan, herkese kendimizi anlatmaya çalışmaktan yoruldum. bundan sonra bilcümle meşruhat Ahbap Derneği Umumi Heyet yoluyla ahbap hesabından yapılacaktır. Ben sahada işimin başında olacağım. Bilginize…”

“SAĞLIKLI BİR DÖNEMDEN GEÇMİYORUM”

“Ve sorunun çözümünü buldum. Bire Bir televizyon kanalında şöyle 2-3 saatlik aynı naklen yayın yapalım. Alelhusus 24 Mart’ta açıklayacağımız denetleme raporundan sonra çarkıt yeni ne büyüklüğünde soru var ise sorulsun. Tek bir tane yanıtlayayım. Hem zamanımızı yitirmeyelim hem dahi o dönüş herkes cevabını alsın. Yine kızıyorum kendime. Hiç zinde bir dönemden geçmiyorum.”

Share: