Volta otobüsüyle çarpışan otomobildeki animasyon şefi ile eşi öldü

ANTALYA’nın Serik ilçesinde volta otobüsüyle çarpışan otomobilin sürücüsü Tarık Taşar (41) ile eşi Gül Taşar (39) yaşamını yitirdi. 5 peyda ayrımsız otelde canlandırma ve canlılık şefliği işleyen Tarık Taşar’ın iş sonrası eşiyle eve giderken kazanın yaşandığı bildirildi.

Belek Mahallesi Turizm Caddesi’nde bugün saat 02.00 sıralarında, Kadriye Mahallesi yönüne giden Utkulu Ş. yönetimindeki 07 ZAMAN 266 plakalı dolaşma otobüsü ile karşı yönden gelen Tarık Taşar yönetimindeki 31 EP 034 plakalı otomobil, başlangıç kafaya çarpıştı. Kazada araba sürücüsü Tarık Taşar ile eşi Gül Taşar yaşamını yitirdi. Otobüs şoförü ile 2 delil ise kazadan kötü almadan kurtuldu.

İhbar üstüne ilçe yerine polis, itfaiye aracı ve sağlık ekipleri gönderme edildi. Yapılan incelemenin peşi sıra Tarık ve Gül Taşar çiftinin cenazeleri Antalya Adli Tababet Kurumu’na götürüldü. Otobüs sürücüsü Muzaffer Ş. ise gözaltına alındı.Tarık Taşar’ın 5 örtüsüz bir otelde canlandırma ve cümbüş şefliği yaptığı, say sonrası eşiyle eve giderken kazanın yaşandığı bildirildi. 3 çocuğu olduğu tamlanan çiftin cenazeleri otopsi işlemlerinin peşi sıra toprağa mezun olmak üzere Hatay’ın İskenderun ilçesine gönderilecek.

Polisin kazayla ilgilendiren incelemesi sürüyor.

Share: