Vatan Partisi: Twitter sansürüne hayır

Vatan Partisi tarafından yapılan açıklamada şunlar denildi:

TWİTTER SANSÜRÜNE HAYIR

Zer Basın Mensupları,

Twitter, Hazar Pınarı Harekatı’nda yiğit Türk Silahlı Kuvvetlerimize en civar cepheden bindi veren Yurt Partisi’ne cebin tıpkı sansür kampanyası başlatmıştır. 

Twitter bugün İstanbul, Ankara, Muğla, Denizli İl Başkanlıklarımızın, İlçe Başkanlıklarımızın, Öncü Bilgisizlik’mağara, Başkanlık Kurulu Üyelerimiz, haddinden fazla sayıda MKK Üyemizin, ll başkanlarımızın ve Fırka üyelerimizin Twitter hesaplarını tek açıklama yapmadan askıya almış yahut takipçilerini silmiştir. Türkiye Toyluk Birliği, Türkiye Liseliler Birliği kurumsal hesapları ve Ulusal Çizgi ve Aydınlık Gazetesi çalışanlarının hesapları de askıyı alınmıştır. 

Twitter’ın bu operasyonunu hovarda kınıyoruz!

Twitter’ın Sulh Pınarı Harekatının esasen itibaren Mehmetçiğimize bindi mesajları atan, Trump ve KUL’yi eleştiren Yurt Partisi’hangi ve vatansever kurumların hesaplarına cebin hedefli bire bir sıkı denetim operasyonu yaptığı anlaşılmaktadır. 

PKK/PYD ve FETÖ terör örgütlerinin ve yandaşlarının seçkin kalem yalan haberi paylaşarak ferah ferah yaymaca yaptığı Twitter’ın terör örgütlerine karşı savaş fail Mehmetçiğimize bindi veren vatanseverlerin hesaplarını sansürlemesi Twitter’ın kimlerin tarafında saha aldığını birlikte bulutsuz göstermektedir. 

PKK/PYD terör örgütü Mehmetçiğimizin iradesi ve milletimizin desteği karşısında yenilmektedir. Twitter’ın çabaları bu gerçeği gizleyemez. 

Twitter’ın çabaları Beyhudedir!

Yurt Partisi elli yıldır vatansever cephenin yeryüzü uğrunda savaş etmiş, hiçbir yüklülük ve sansürle engellenememiştir. Yurt Partisi Vatan Savunmamızda en yöre cephede meydan almaya, alp Türk Silahlı Kuvvetlerimizi desteklemeye seçkin zaman ve seçkin yerde bitmeme edecektir. 

Vatanseverlerden Sansüre Reaksiyon

Twitter’ın yaptığı sansür operasyonu münasebetsiz tepmiş, vatandaşlarımızın balaban tepkisiyle karşılaşmıştır. 

Binlerce Twitter kullanıcısı Genel Başkanımız Şarki Perinçek’mağara zatî hesabından attığı “Twitter kuşsa, tığ kartalız! If Twitter devam a bird, we are Eagles! @jack #TwitterSansürüneHayır” mesajın paylaşarak bindi olmuştur. Bunun sonucu yerine #TwitterSansürüneHayır etiketi Twitter’ın Türkiye Gündemine 2. bayağı girmiştir.  

Twitter yönetimini Vatan Partisi’hangi ve vatanseverlere cebin başlattığı sansür operasyonuna derhal serencam vermeye çağırıyoruz. 

Başkomutan Üsküplü
Umumi Komutan Yardımcısı
Yaymaca Bürosu Başkanı”

ulusal.com.tr

Share: