Utku Partisi Genel Başkanı Özdağ, Kırşehir’de ziyaretlerde bulundu

Galibiyet Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Kırşehir’üstelik ziyaretler gerçekleştirdi.

Parti otobüsüyle Kırşehir’e mevrut Özdağ, Fakülte Mahallesi’nde partisinin İl Başkanlığı binasının açılışını yaptı.

Burada gazetecilere açıklamalarda bulunan Özdağ, yapacağı ziyaretlerle vatandaşların sorunlarını dinleyerek Zafer Partisi’nin çözüm önerilerini anlatacağını söyledi.

Türkiye’nin ve Kırşehir’in meselesinin seçimlere giderken kimlerin namzet olacağı olduğunu tamlayan Özdağ, şöyle konuştu:

“Aynı taraftan altılı ganyan masa bazı aday çıkaracak diye konuşurken, neymiş Ulus İttifakı’nın adayı belirsizken, Halk İttifakı’nın adayı belliymiş, Erdoğan kesinlikle namzet olurmuş gibi konuşuluyor. Halbuki, Recep Tayyip Erdoğan’ın üçüncü misil reisicumhur olma şansı kanunuesasi açısından yok. Namzet olabilmesi için anayasada ayrımsız yegâne öğün var, o bile seçimlerin yenilenmesi. Bakın, er seçme değil zira anayasada erken intihap yok. Seçimlerin yenilenmesi var. Seçimlerin yenilenmesi kavramı, seçimlerde aynı hastalık olması durumunda tıpkısı ay sonra yenilenmesi, 15 aktarılma bilahare yenilenmesi kabilinden düşünülebilir amma bir seçim, üzerinden 4 sene 10 ya de 11 ay geçtikten sonra yenilenmez.”

Özdağ, elan sonraları Kırşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Kırşehir Tecim ve Sanayi Odası ile yerli televizyonları ülfet etti.

Ankara ve Ortaöğretim caddelerinde esnaf ziyareti de eden Özdağ, partisine bindi istedi.

Share: