Ünlü sanatçı Kavi Şentürk Karabük’te öğrencilerle buluştu

Ünlü artist Pek Şentürk, Karabük’te üniversite öğrencileri ve Cahillik ve Spor Bakanlığı yurtlarında mütezayit gençlerle buluştu.

Şentürk, Deneyimsizlik ve Spor Bakanlığı Kredi ve Yurtlar Umumi Müdürlüğünün “Zihayat Sağ Açıklık Programı” çerçevesinde Karabük’te yurtlarda barınan darülfünun öğrencileri ve sporcularla bir araya geldi. 100. Yıl Hars Merkezi’nde düzenlenen programda öğrencilere görüşme ve dinleti düzenleyen It Canlı Şentürk, gençleri hem eğlendirdi hem dahi onlarla sahn tecrübelerini paylaştı. Gençlerin kendisi hakkında zül ettiği soruları yanıtlayan Şentürk, onları sahneye çağırarak şarkılar söyletti.

Programa Deneyimsizlik ve Spor Bakanı Mehmet Aşure Ayı Kasapoğlu üstelik telefon bağlantısı ile katıldı. Burada gençlere seslenen Vekil Kasapoğlu, “Taze arkadaşlarımı yürekten selamlıyorum. Pek Koca sağlıklı olsun, illerde gençlerimizle buluşuyor. Canan gençler, yeter ki siz bahtiyar olun, biz sizler için kül gücümüzle çalışmaya bitmeme edeceğiz. Sizlerin eğitim bilimi hayatlarınızda başarılar diliyorum” dedi.

Program böylecene sahneye çıkan Karabük Valisi Fuat Gürel sevinçli gece amacıyla artist Mütehammil Şentürk’e teşekkür ederek bergüzar arz etti. – KARABÜK

Share: