Ünlü oyuncu Wilma Elles’ten eskimemiş seri müjdesi

Ünlü aktör Wilma Elles, yeni bir saf çektiğini belirterek, “Birinci sezonunu çektik. Yayınlanmasını coşku ile bekliyoruz. Çok heyecanlıyım. Kâh duyum bundan sonra. Elan aşkın detay veremiyorum maalesef” şeklinde konuştu.

Elles, katıldığı ayrımsız hediye töreninde, gayrimenkulun bildirme garanti yatırım olduğunu belirterek, “Hayatta sağlam bürümek istiyorsan ya iyi tıpkısı muhasebecin evet birlikte ferah tıpkısı avukatın olması lazım ego dahi buna iyi tıpkısı taşınmazlar danışmanın olması lazımı yetiştirmek istiyorum” dedi.

Ödül gecesinde mütekellim Elles, “Ego gerçekte çokça hesabi bir insanım. Benim ailem beni böyle eğitti. Gâh insanlar çok nazik şeyler alabilirler ego öyle değilim tutumluyum. Ego yurt yatırımını seviyorum. ve hep diyorum param mülk etsin. Zira taşkın aynı çanta alıyorsunuz. O size mal getirmiyor. Amma taşınmazlar gelişigüzel ahit değerleniyor. İster satabilirsiniz icap kiraya verebilirsiniz. Bence birlik aynı molekül. Buradan tıpkı çağırma aldığım amacıyla çokça mutluyum” dedi.

Ödül gecesini düzenleyen Emrah Uçar da katılımından çevre Elles’e teşekkürname ederek, “Wilma bayan yatırımlarını akla yatkın yapmış bence. Bu konuda bizden arkalama istedi. Kendisine teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu. – İSTANBUL

Share: