Türkiye Bisiklet Şampiyonası Puanlı Sefer Yarışları’nda 2. çağ etapları tamamlandı

Türkiye Bisiklet Federasyonu vasıtasıyla Kırıkkale’da düzenlenen Türkiye Bisiklet Şampiyonası 7. Aşama Puanlı El Yarışları’nın ikinci haset tamamlandı.

Master erkekler 35+ kategorisinde Gökhan Uzuntaş bir numara, Fatih Vazıh ikinci, Esaslı Müşkül Ehlivukuf üçüncü, 40+ kategorisinde Fatih Özgenlik bir numara, Timur Üçkâğıt ikinci, Ahmet Umur Kara üçüncü, 45+ kategorisinde bile Mustafa Kürşat Akın bir numara, Ataman Şekerci ikinci, Harun Türünz üçüncü oldu.

17 gözyaşı altı kızlar 75 kilometrede ise birinciliği Yalova Deneyimsizlik Hizmetleri Kulübü’nden Emine Irmak, ikinciliği Torku Şeker Gençlik ve Spor Kulübü sporcusu Sudenur Vandöz, üçüncülüğü ise Gaziantep Belediyespor Kulübü bisikletçisi Iş Berrak Dünkü elde etti.

15 yaş şeş kızlar 58 kilometrede bile Torku Şeker Hastalığı Cahillik ve Spor Kulübü sporcusu Emine Adanalı bir numara, Lüleburgaz Bisiklet Motor Deneyimsizlik Spor Kulübü’nden Sinem Üzücü ikinci, Yalova Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü’nden Fatma Karı Bonjur üçüncü oldu.

Yaklaşık 430 sporcunun katıldığı 7. Hamle Puanlı Kez Yarışları, erte koşulacak kriteryum etapları ile bergüzar töreninin ardından sona erecek.

Share: