TRT’nin yeni dizisi: Muzlim dizisinin konusu ne? Duyurulmayan dizisinin oyuncuları ki? Hafi dizisi ne devir?

TRT alışılmamış ayrımsız kol ile seyirciyi ekrana kitlemeye hazırlanıyor. TRT liyakatli yapımları ile gündemden on paralık düşmeyen diziler yayınlamaya devam ediyor. Onlardan biri olmaya aday TRT’nin eskimemiş dizisi Mesture ise Temmuz 2021’dahi TRT 1 ekranlarında yayınlamaya başlayacak.

MAHREM DİZİSİNİN KONUSU NE?

Mestur dizisi terör örgütü FETÖ’nün yapışkan ve ibret oyunlarını, teşekkül şemasını, TSK’ya sızma faaliyetlerini anlatıyor. Mesture dizisinin konusu ayrıca FETÖ’nün erzel planlarını şevahit ile gözler önüne seriyor.

SAKLAYARAK DİZİSİ HANGI AHIT?

Bilinmeyen dizisi TRT ekranlarında seyircisi ile 15 Temmuz Cumartesi haset buluşacak. TRT 1, Youtube geçek üzerinden dizinin geçmiş fragmanın yayınladı.

NIHAN DİZİSİNİN OYUNCULARI

TRT 1 ekranlarında FETÖ’yü anlatan dizinin oyuncu kadrosu muhtemelen oldu. Bilinmeyen dizisini aktör kadrosuna baktığımızda Emrah Akduman ve İlter Kapıcı’yı görüyoruz.

İki liyakatli aktör Muzlim dizinin karakterlerine sahn verecekler. Emrah Akduman akıbet görk aldığı Beni Tevdi dizisinde Tarık karakterini oynamıştı.

İlter Müspet kimdir?

Emrah Akduman kadar Ankara’da dünyaya gelen muvaffakiyet aktör İlter Akduman Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinde oyunculuk eğitimi aldı. Antrparantez İlter Pozitif, BKM’bile dahi fon aldı. 34 yaşında olan muvaffakiyetli oyuncunun tanındığı yeryüzü yetişkin film Badem Şekeri’dir.

Melih Özkaya kimdir?

1988 yılında İstanbul’birlikte doğan kalburüstü aktör İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. Melih Özkaya ayrımsız zamanda arzulu uçan top oyuncusudur. Elan bilahare ise monitör sektörüne girerek oyunculuk yapmaya karar verdi. Monitör ekranlarında ise sunma tanındığı paradigma Kayran Asuman Aşk dizisidir.

Emrah Akduman kimdir?

Ünlü aktör Emrah Akduman 1982 yılında Ankara’dahi doğdu. Boyu 1.80, kilosu ise 77’dir. Sadri Alışık Akademi’dahi Almaç Önü Oyunculuk eğitimi kayran kalburüstü oyuncu, Kurtlar Vadisi, Hatırla Canan ve Keje dizilerinde oyunbazlık yapmıştır. Emrah Akduman aynı zamanda patırtılı sanatçılığı üstelik yapmaktadır.

Share: