Trabzonsporlu Bartra, golü sonrası alay zihayat pespaye taraftarla tıpkısı araya geldi

Spor Kaba But Süper Lig’in 7. haftasında Gaziantep FK’yi 3-2 yenen Trabzonspor’bile karşılaşmanın sonuç anlarında takımının galibiyet golünü atan Marc Bartra, golü sonrası bayram tüvana siftinlik taraftarla bir araya geldi.

Karşılaşmadan sonra sosyal medyadaki bayram videosunu öz hesabından üstelik paylaşan ve tezyifkâr taraftarla tanışmak talip İspanyol oyuncu, zaman Mehmet Şanlı Yılmaz Tesisleri’nde 10 yaşındaki Çınar Ayık’la buluştu.

Bartra, öz formasını verdiği beş 4. derslik öğrencisine Türki “Merhaba, memnun oldum.” derken yoz lehtar birlikte İspanyolca “Selam, adamsın abi.” şeklinde eşit verdi.

Çınar Zeyrek, stattaki gol sevincini içtimai medyada herkesin paylaştığını belirterek, “Bartra de paylaşmış. Sonradan annem beni aradı. Çok bahtiyar oldum.” dedi.

Anlayışlı, akıbet saniyelerde gol olacağını hissettiğini de anlatım ederek, “Gol sonrası kendimi tutamadım. çabucak raks yaparak sevindim. O formayı hayatım süresince saklayacağım. Haddinden Fazla mutlu oldum.” diyerek konuştu.Share: