Toyluk ve Spor Bakanı Kasapoğlu Manisa’da incelemelerde bulundu

Toyluk ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Manisa’de gerçekleştirilen programda benzeri takım incelemelerde ve ziyaretlerde bulundu.

Toyluk ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, tıpkı seri müzakere ve etkinliklere süzülmek için Manisa’ya geldi. Manisa’daki programlarına önce kendisine geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden Milliyetçi Akıntı Partisi (MHP) Manisa İl Başkanı Maksat Öner’in ailesine taziye ziyaretinde bulunarak başladı. Rahmetlik Öner’in annesi Fatma Öner, eşi Nevin ve evlatları Mehmet Mehabetli, Fatma Aydınlık ve Emine Baylanlık Öner’e ve kız kardeşi Yasemin Ergümüş’e taziye dileklerini ileten Vekil Kasapoğlu ve beraberindekiler rahmetli Amaç Öner’in ruhuna ithafen dualar okudu. Nazır Kasapoğlu ayrıca MHP Manisa İl Başkanlığını bile görüşme ederek partililere taziyelerini sundu. Burada aynı müddet partililerle arkadaşça fail Nazır Kasapoğlu Manisa Çap Bayar Üniversitesinin (MCBÜ) 30. Akademik Küşat Töreni’ne katıldı.

Bakan Kasapoğlu programın ardından darülfünun bünyesinde hizmete başlayan Genç Ofis’in küşat programına katıldı.

Bilgisizlik ve Spor Bakanı Mehmet Aşure Ayı Kasapoğlu, Şehzadeler Belediyesi vasıtasıyla, kaykay ve paten sporcuları üzere bakanlığın de desteğiyle yapılan Kaykay ve Paten Parkı’nda incelemelerde bulundu. Kaykay ve paten sporcularının gösterilerini izleyen ve onlarla benzeri süre ahbapça eden Icra Vekili Kasapoğlu hizmeti zımnında Şehzadeler Şehremini Ömer Faruk Çelik’i tebrik ederek, parkın Şehzadelerin gençlerine yalabık olmasını diledi.

Vekil Kasapoğlu elan sonraları restorasyon çalışmalarına bitmeme edilen Manisa 19 Mayıs Stadyumunda incelemelerde bulundu. AK Tümen Manisa Milletvekili Tasavvur Baybatur ve yapı yeri görevlilerinden vukuf düzlük Bakan Kasapoğlu Manisa FK Yönetim Kurulu Başkanı Mevlüt Aktan ile ayrımsız araya geldi.

Nazır Kasapoğlu daha sonraları Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi’yi dahi müzakere etti. Icra Vekili Kasapoğlu’nu Yunusemre’da ağırlamaktan mutluluk duyduklarını rapor fail Komutan Ayakçı, uray yerine gençlere yönelik yaptıkları icraat hakkında bilgi verdi. Görüşme sonrası Yunusemre Belediyesi’nin hayata geçirdiği Yunus Emre Ulus Çarşısı’nı gezen beraberindeki heyetle birlikte gezen Icra Vekili Mehmet Aşure Ayı Kasapoğlu, proje hakkında Komutan Ayakçı’den hikmet aldı. Elan sonrasında antrenörlerle buluşan Nazır Kasapoğlu Manisa’dan ayrıldı.

Icra Vekili Kasapoğlu’nun Manisa programlarına Vali Yaşar Karadeniz, AK Parti MKYK Üyesi ve Manisa Mebus Amaç Baybatur, MHP Grup Başkanvekili ve Manisa Mebus Erkan Akçay, DOĞRU Öğür Manisa Mebus Semra Kaplan Kıvırcık, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, SELIM Fırka Manisa İl Başkanı Salih Hızlı, kaza belediye başkanları, ofis müdürleri ve öğrenciler katıldı. – MANİSA

Share: