Tokat spor: Gaziantep SU YOSUNU Spor, Alışveriş günü başlama veriyor

Gaziantep ALG Spor, Kadınlar Futbol Süper Ligi önceki hafta mücadelesinde evinde ağırlayacağı Hatayspor ile 16 Ekim Münasebet haset saat 15.00’de yüz yüze gelecek.

Geçen sezonun şampiyonu olan Gaziantep ALG Spor, Kadınlar Ayak Topu Süper Ligi ilk hafta mücadelesinde Hatayspor ile 16 Ekim Veriş günü saat 15.00’de Bahadır Sahası’nda karşılaşacak. Hedefini şampiyonluk olarak belirleyen ve ligin önceki haftasında misafir edeceği Akdeniz ekibi karşısında yengi hedefleyen Zerrin-grili takımda serencam hazırlıklar tekmil hızıyla sürüyor.

“Bakir sezona hazırız”

Gaziantep SU YOSUNU Spor Maharet Direktörü Hasan Vural, yıpranmamış sezona amade olduklarını ve hedeflerinin yine şampiyonluk olduğunu belirterek, “Şampiyonlar Ligi nedeniyle ligi yer erken açan kulüp olduk. Tehlikeli tıpkısı hazırlık devresi geçirdik. Topluluk yerine yıpranmamış sezona hazırız ve ligin evvel haftasında evimizde Hatayspor ile oynayacağız. Evimizde oynayacağımız geçmiş maçta taraftarlarımızın desteğiyle galip geleceğimize inanıyorum. ALG Spor’un hedefi değme antlaşma şampiyonluktur ve bu parola ile sezona başlıyoruz. Grubumuzda büyük rakiplerimiz var. Hepsine istinkâf etmek duyuyoruz. İnşallah sabık sezon olduğu gibi bu sezon üstelik Gaziantep halkının desteğiyle gene mutlu sona vasıl biz olacağız” diye konuştu. – GAZİANTEP

Share: