Tarım Türkiye Kupası’nda bakir sezon başlıyor

Tarım Türkiye Kupası’nda 2022-2023 sezonu, 1. eliminasyon turunda yarın yapılacak 5 maçla başlayacak.

Türkiye Ayak Topu Federasyonundan yapılan açıklamaya bakarak biricik karşılaşma eliminasyon usulüne göre oynanacak karşılaşmaların sonucunda volta atlayacak takımlar 2. eleme turuna yükselecek.

Maçların programı şöyle:

Yarın:

13.00 Serhat Ardahanspor- Kars 36 (80. Yıl Cumhuriyet Altını Site)

15.30 Beyoğlu Eskimemiş Çarşı- Ergene Velimeşespor (Maltepe Hasan Çelik)

15.30 Bilecik 1969- Yalovaspor (Şeyh Edebali Darülfünun Sahası)

15.45 Bigaspor-Akhisarspor (Çanakkale Biga İlyas Kortej)

19.00 Karabük İdmanyurdu-Bartınspor (Karabük Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

14 Eylül Çarşamba:

14.30 Fatsa Belediyespor-Yomraspor (Fatsa İlçe)

14.30 Erbaaspor- Gümüşhane Sportif Operasyon (Erbaa İlçe)

14.30 12 Bingölspor- Dert 1970 (Bingöl Kent)

14.30 1954 Kelkit Belediyespor-Dersimspor (Kelkit İlçe)

14.30 Elazığ Karakoçan FK-Bütünleşmiş Solar Elazığspor (Doğukent)

14.30 Karbel Karaköprü Belediyespor- Cizre Serhatspor (Faruk Polat Spor Kompleksi)

14.30 Siirt İl Özel İdaresi- Yüksekova Belediyespor (Siirt Atatürk Kent)

14.30 Kilis Belediyespor-Osmaniyespor FK (Kilis 7 Aralık)

15.00 Kalecik FK- Kırıkkale Nazik Anadoluspor (Stat henüz açıklanmadı)

15.00 1922 Konyaspor- Alanya Kestelspor (Selçuk Üniversitesi 15 Orak Ayı)

15.30 Gema Polimer Mercanköşk Yıldızspor- Darıca Gençlerbirliği (Şile İlçe)

15.30 Turgutluspor-Kuşadasıspor (Turgutlu 7 Ilkgüz)

15.30 Büyükçekmece Tepecikspor- Bayrampaşa (Tepecik Şenol Gündüz)

15.45 Bergama Belediyespor- Karşıyaka (14 Ilkgüz)

19.00 Eskişehirspor-Gündüz Holding Çankaya FK (Eskişehir Eskimemiş)

15 Ilkgüz Perşembe:

13.00 Niğde Rum FK-Yardımcıoğlu Sigorta Kahramanmaraşspor (Ömer Halisdemir Üniversitesi)

14.30 Mazıdağı Fosfatspor- Bitlis Özgüzelderespor (Mardin Derik İlçe)

15.00 Nevşehir Belediyespor- Yozgatspor 1959 (Nevşehir 3 No’lu Düz)

15.00 Karaman FK- Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (Eksiksizlik Kaynaş)

15.00 1074 Çankırıspor- Boyabat 1868 (Çankırı Atatürk)

15.45 Çatalcaspor- Edirnespor (Çatalca İzzettin)

Share: