Taha Duymaz’ın donmuş bedenine ulaşıldı iddiası! Sonuç izah göçük başındaki Bahir Uluğ’dan geldi: Eşyaları var amma cansız bedeni namevcut

6 Şubat’ta kalıp üssü Kahramanmaraş’ta meydana gelen 7.7 ve 7.6 şiddetindeki depremler 10 ilimizde korkulu yıkımlara illet oldu. Hatay’üstelik dinamik ve çektiği aşındırmak videolarıyla maruf içtimai medya fenomeni Taha Duymaz ve kardeşleri birlikte depremde kriz altında kaldı.

“MELEK’İN CANSIZ BEDENİNE ULAŞILDI, TAHA’NIN EŞYALARI BULUNDU”

Duymaz ve kardeşlerinin bulunduğu enkazın başında olan şarkıcı Çokluk Uluğ, Haberler.com’a yaptığı açıklamada Ferişte Duymaz’ın camit bedenine ulaşıldığını Taha Duymaz’ın dahi belen çantası ile kimliğinin bulunduğunu söyledi.

“TAHA’YA ULAŞILMADI AMA SALIM ÇIKMASI KABIL DEĞİL”

Instagram hesabından de aynı paylaşım fail hanende “Birkaç geçmiş Taha’nın kardeşi Melek’in cenazesine ulaşıldı. Taha’nın bel çantası, kimliği daha çok, ablasının ellerindeydi… Perişanlar gözlerimle gördüm. Ellerini tuttum, ciğerim söküldü. Taha’evet ulaşılmadı ama sağ çıkması imkansız kabilinden. Haddinden Fazla üzgünüm tanım edemiyorum” dedi.

TAHA DUYMAZ’LA İLGİLİ İDDİALAR ORTAYA ATILMIŞTI

Günlerdir muştulu ayrımsız haber muhtemel Taha Duymaz ve ailesiyle ilgilendiren sosyal medyada gâh iddialar ortaya atılmıştı. Taha Duymaz’ın donmuş bedeninin günler geçmiş enkazdan çıkarıldığı fakat bacı Semiha Duymaz’ın sosyal medyada takipçi sayısını tezyit etmek üzere sakladığı sav edildi. Duymaz’ın ablasının AFAD görevlilerine hatalı bulunak verdiği bile iddialar ortada vadi alıyordu. Günlerdir Twitter’bile gündem olan iddiaların peşi sıra geçtiğimiz günlerde toplumsal iletişim araçları hesabından yanıt veren bacı, ayaklanma etmişti.

ABLASI İDDİALARA INCITICI PÜSKÜRMÜŞTÜ

Instagram hesabından izah yaparak sitem eden bacı Semiha Duymaz, “Bu durumda acımız çokça, bunu yaşamayan bilmez ve Allah kimseye yaşatmasın. Şimdi klavye başına geçip oradan konuşmak, söz etmek, itham etmek haddinden fazla cılız. yegâne dileğim Allah size yaşatmasın. Bu zamana büyüklüğünde sustum, acımı sizin kabil abes insanlar yüzünde yaşayamıyorum. Kardeşlerim, halam, eniştem çöküntü altında. Ben yabancı değilim, benim canlarım, kanlarım, hayatlarım onlar. Burada seçkin çıkan cesede bakmaktan psikolojimi anlayamazsınız. Onlardır diye tıpkısı umutla ya ölmüş evet etkili ama siz bu duyguyu, acıyı hissedemezsiniz. Dilerim Allah’tan bu gereksiz konuşan ‘saklıyor’ diyen insanlar ‘prim yapıyor’ diyen klavye delikanlılarına Tanrı size yaşatmasın dilerim” demişti.

TAHA DUYMAZ KİMDİR?

Taha Duymaz, 1 Eylül 2003’te Hatay Yayladağı ilçesinde dünyaya geldi. 7 kız 5 ayvaz kardeşi olan Duymaz, maddi imkanlar yüzünden 4. sınıfta okulu bırakmıştır. Sosyal medya hesabından yayınladığı kemirmek videolarıyla maruf Taha Duymaz’ın sunma iri hayali aşçı olabilmekti.

Share: