Taha Duymaz depremde ahiret yolculuğu etti! Ablası “Allah yaşatmasın” diye niteleyerek gerileme altından çıkarılan eşyaları paylaştı

6 Şubat’ta eşkâl üssü Kahramanmaraş’ta meydana mevrut 7.7 ve 7.6 şiddetindeki depremler 10 ilimizde okkalı yıkımlara bozukluk oldu. Binlerce vatandaşımızın hayatını kaybettiği depreme memleketi Hatay’da yakalanan sosyal iletişim araçları fenomeni Taha Duymaz ve kardeşi Ferişte Duymaz çökme altında kaldı. 12 gündür olgun alınamayan kardeşlerin camit bedenlerine ulaşıldı.

“TANRI BİZLERE VE SEVENLERİNE SABIR VERSİN”

Kardeş acısıyla yıkılan abla Semiha Duymaz, toplumsal iletişim araçları hesabından yaşadığı acıyı paylaşarak “Kaybımız balaban, ailem ve ego bu süreçte yanımızda olan, atılmak isteyip olamayan, telefonla ve toplumsal medya marifetiyle yanımızda olan herkese teşekkürname ederiz. Hele yayımlamak isterim ki Instagram hesabımı kapatıyorum. Bu sonuç paylaşımım olacak. Bunda bilahare paylaşılan hiçbir şey beni ve ailemi temsil etmiyor. Herkesten Allah razı olsun. Cenabihak bizlere ve sevenlerine sabır versin” dedi.

KARDEŞLERİNİN ENKAZDAN ÇIKARILAN EŞYALARINI PAYLAŞTI

Semiha Duymaz henüz bilahare da Taha ve Melek’in depresyon altından çıkarılan eşyalarını paylaştı. Enkazdan çıkarılan bir çanta ve telefonun fotoğrafını yayınlayan Duymaz, “Dilerim Cenabihak’tan bu acıyı kimseye yaşatmasın” ifadelerini kullandı.

Share: