Spor çalıştayı sona erdi

Kütahya Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü eliyle organize edilen spor çalıştayı sona erdi.

Çalıştay çerçevesinde şehirde spor, sakat sporları, ekol sporları, Uray Kütahyaspor, kulüplerin beklentileri, yapılabilecekler ve öneriler konuşulup fikirler ortaya gecekondu. Çalıştayın birinci oturumunda “Kütahya’da Herkes İçin Spor”, ikinci oturumunda “Kütahya’da Meslek Sporları”, üçüncü oturumunda “Kütahya’da Engelliler ve Spor”, dördüncü oturumunda “Şehremaneti Kütahyaspor’da Sürdürülebilir Başarı” konuları ele alındı.

Çalıştay, Kütahya Uray Başkan Yardımcısı Abdullah Damcı’nın oturumlarda moderatörlük fail Mustafa Demirdağ’a teşekkürname plaketi vermesiyle sona erdi.

Belediye Kütahyaspor’un rahmetlik başkanı Cahit Özel’in dahi anıldığı çalıştaya; Kütahya Şehremini Prof. Dr. Bilen Işık, Kütahya Belediyesi Başkan Yardımcıları Abdullah Damcı, Meram Ark, Ertuğrul Elmas, Kütahya Belediyesi Spor İşleri Müdürü İsmail Rahat, Belediye Kütahyaspor Teknik Direktörü İsmail Güldüren ile ekibi, akademisyenler, spor kulübü yöneticileri, çarkıt sporcular ve antrenörler ile çok sayıda çağrılı katıldı. – KÜTAHYA

Share: