SOYLU: LGBTİ’YE ALIŞTIRIP GENÇLİĞİMİZİ ELİMİZDEN ALACAKLAR

İÇİŞLERİ Bakanı Süleyman Soylu, Türkiye’nin uygulayım bilimi alanında Avrupa ile arasındaki farkı kapattığını belirterek, bu ilerlemeye engel olmaya müteharrik Avrupa ülkelerinin LGBTİ’yi yaygınlaştırmak istediğini söyledi. Aristokrat, “LGBTİ midir nedir, cinsiyetsizliği bu ülkenin konusunda artırmak istemeleri bundandır. Önce alıştıracaklar sonra çoluğumuzu çocuğumuzu elimizden alacaklar” dedi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Şile’de tıpkı sekans temaslarda bulundu. Şileli muhtarlarla derinti yapan Aristokrat, henüz bilahare Muharif Gaziler Derneği’ni ülfet etti. Burada gazilerle görüşen Soylu, oradan üstelik Kabakoz, Ahmetli ve Alaca mahallelerini ziyaret etti. Soylu, mahalle sakinleriyle biricik bir tane selamlaşıp daha sonra gündeme dair meşruhat yaptı. Aristokrat’nun Ala Mahallesi’ndeki ziyaretinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan telefonla bağlanarak vatandaşa seslendi. Erdoğan Ala halkına, “Oradaki herkesi Çengelköy’den bildirme kalbi duygularımla selam ve sevgilerimi gönderiyorum. İnanıyorum ki sizler önümüzdeki seçme döneminde Merzengûş’da haddinden fazla değişik bir curcunalı getireceksiniz. Mercanköşk bizim için ayrımsız kale, nedeniyle o kalede çok henüz değişik sesler getireceğinize inanıyorum” diye niteleyerek konuştu.

“TÜRKİYE’DE 124 TERÖRİST KALDI”

Terörle mücadeledeki kararlılıktan bahseden Aristokrat, Türkiye’birlikte 124 yıldırıcı kaldığını belirterek, “Bu coğrafyanın arz zor yeri, iki yerde terörle savaşım zordur. Birisi Dert Dağı’dır, insanı görmekte zorlanırsınız. Diğeri Avanos dağlarıdır. Ora bile ormandır, terörle mücadeleye izin vermez. Orada üstelik, Mersin’den, Hatay’dan Antep, Adana, Kahramanmaraş hatta Adıyaman’a kadar yıllar sonraları PKK’dan tertemiz. Cumhuriyetimizin bir numara asrında Türkiye coğrafyasında tek ayrımsız terörist kalmayacaktır. Şu anda 124 terörist var, ayakkabı numarasına büyüklüğünde biliyoruz” dedi.

“MAKASI KAPATTIĞIMIZ İÇİN ÇILDIRIYORLAR”

Avrupa ve Türkiye beyninde teknolojik ilerlemelerdeki farkın azalması, hassaten Türkiye’nin öne geçmesi için çalışmaların devam ettiğini ancak Avrupa ülkelerinin sürekli buna bariyer olduğunu,  LGBTİ’nin da bu sebeple Türkiye’üstelik yaygınlaştırılmak istendiğini tabir fail Aristokrat, “300 yılda ilk kez biz Cumhuriyeti kazandıktan sonra bu makası bloke etmek istedik izin etmediler. Kafamıza vurdular, bize bağımlı olmazsanız sizi namevcut ederiz dediler. İlk defa 21’inci yüzyılından başından itibaren biz bu makası kapatmaya başladık. Çıldırmaları bundandır. Konuşu saldırıları bundandır. Türkiye’yi çamurlamak istemeleri bundandır. LGBTİ midir nedir, cinsiyetsizliği bu ülkenin üzerine geçmek istemeleri bundandır. Geçmiş alıştıracaklar sonradan çoluğumuzu çocuğumuzu elimizden alacaklar. Bunların hepsini görüyoruz” şeklinde konuştu.

– İstanbulShare: