Sonuç haliyle ruzname olan Mine Tuğgeneral sessizliğini bozdu!

Başrollerini Afra Saraçoğlu ve Ayvaz Ramazan Demir’in paylaştığı Kıyı Çapkını dizisinin kadrosuna dahil olan 44 yaşındaki kalburüstü oyuncu Mine Tugay’ın son verimsiz gündem oldu. Dizinin fragmanında yüzünü gerdirdiği görülen Sancak’ın eskimemiş estetikli boş hiç beğenilmedi.

“KENDİNE YAZIK ETMİŞ”

Sancak’ın yüzüne çırağ dolgusu ve gerdirme işlemi yaptırdığı doğacak sürülürken, adlı oyuncunun akıbet haline toplumsal medyada yorum yağdı. Tuğgeneral’ın akıbet halini gören birçok kullanıcı “Kendine efsus etmiş” yorumunu yaptı.

“UZAYLIYA BENZEMİŞ”

Bazı sosyal medya kullanıcıları, “Mine Sancak gelecek demişlerdi bu kim?”, “Yüzünü öz sokmuş kabilinden”, ” Emel Müftüoğlu’na çevirmiş kendini”, “Uzaylıya benzemiş” yorumları yazdı.

“SISTEM KONUŞMUŞ MADEMKI BİR BIRLIKTE BEN KONUŞAYIM”

Yorumların peşi sıra Mine Sancak sessizliğini bozdu. Instagram hesabından açıklama fail Tugay, keyif problemi olduğunu söyleyerek, “Dizge konuşmuş mademki ayrımsız dahi ben konuşayım dedim. Canan yâran, ego sol gözümle 12 yıldır bire bir sağlık problemi yaşıyorum” dedi.

“AMELİYAT OLDUM VE KORTİZON TEDAVİSİ GÖRÜYORUM”

Tuğgeneral, sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Eskiden yapılan tıpkı dolgunun sol gözümün altında donması üstüne birkaç cerrahi müdahale kalkmak zorunda kaldım ve küşayiş mesafe o bölgede şişmeler ve çökmeler oluyor. Bu sonuç defa birlikte orada oluşan benzeri kist cihetiyle benzeri cerrahi müdahale oldum ve kortizon tedavisi görüyorum.

“BU BÜYÜKLÜĞÜNDE YANLIŞ KONUŞMALARIN YAPILMASI ÜSTELIK SIKTIRICI ÜZDÜ”

Ki onun şişliğine balya geldi ara sıra sahnelerim maalesef. İzleyenlere da bunu asgari yaymak amacıyla süzek uygulandı” diyen Mine Tugay, “Ancak beğenilen bağımlılığına kadar gelmiş konuşmalar. Yarayışlı anca değil. Esenlik bu. Kimse üstelik benim bu yaşadığım ağırlık süreci yaşamaz umarım. Yani demem o kim şen olun, ben iyileşiyorum ve moralim erdemli. Iyicene dileklerinizi aldım şimdiden. Çok sevgiler. bu arada olayların geçmişini, gerçeğini körlemeden bu büyüklüğünde falsolu konuşmaların yapılması dahi tezyifkâr incitici. Neyse akşama bomba bire bir kısım var. İzleyin derim.”

Share: