Soner Sarıkabadayı’nın Kuruçeşme Heyecanı!

Soner Sarıkabadayı, sahneye çıkmadan ilk matbuat mensuplarıyla bir araya geldi. Soruları yanıtlayan adlı popçu heyecanını “Iyi bire bir mekanda, çok özel bir aktiflik zarfında, şarkılarımı söyleceğim amacıyla sabahtan beri galeyan içindeyim. Bu dörtköşe sahneye geçmek için sabırsızlanıyorum. Hızlı Hızlı dinleti başlasın istiyorum!” sözleriyle dile getirdi.

EŞİ YALNIZ BIRAKMADI!

Söylediği şarkılarla hem dijital mecralarda hem üstelik müzik listelerinde adından sıkça bahsettiren Soner Sarıkabadayı, Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi’nde müzikseverlerle ilk defa bire bir araya geldi.

‘Pas’ ünlü şarkısıyla sahneye çıkan sanatkâr, “Bu gece birkaç kardeş kardeş, çok gidiş!” sözleriyle sevenlerini sarhoş etti. ‘İnsan Sevmez mi?’, ‘Kasaba’, ‘Koparılan Çiçekler’, ‘Kutsal Toprak’ gibi öz yazdığı birçok liste başı parçasını seslendiren Soner Sarıkabadayı’ya hayranları ve en önde oturan eşi Madelein Lopez Camelo bile haremlik etti. Adlı sanatkâr popüler olan şarkılarından oluşturduğu repertuvarının yanı sıra yeni bire bir istimara getirdiği ‘Delalım’ isimli türküyle sevenlerini doyasıya eğlendirdi.

Soner Sarıkabadayı’nın sahnedeki müthiş performansıyla Parafe Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi müziğe ve eğlenceye doydu.

Share: