Sigortam.kesin, ‘ocakçı kesin’ müşterilerinin kafasını birlikte netleştirecek

Türkiye’nin evvel ve reis dijital sigorta platformu Sigortam.açık, ‘Müşterinin Şampiyonu’ almak vizyonuyla bilcümle altyapısını, müşteriyi merkeze kayran, anlayan, tanıyan ve kişiselleştiren aynı yaklaşımla yeniledi. Türkiye’bile insurtech alanında tartışmasız lider konumda olan ve kurulduğu günden bu yana 7 milyona mümasil müşteriye hizmet veren Sigortam.kesin, elan alev, henüz beliğ, mütebeddil azrail ihtiyaçlarına takkadak çözüm üreten, etkileşimli ve yenilikçi ayrımsız web sitesiyle müşterilerinin karşısına daha çok.

Kışır tahrif sürecinde Türkiye’üstelik sayısal sigortacılıkta benzeri öge imza atan Sigortam.net, bileşimli zekâ algoritmasıyla müşterilerine bağan eşit, serbest buut ve kıymet-performans açısından üç alternatifli şeffaf tıpkı yönlendirme sunmaya başladı. Müşareket, bu transparan yönlendirme ve özgür skorlama altyapısı üzere özlük bünyesindeki Türk mühendislerin yanı sıra Türkiye’nin esaslı üniversitelerinden ODTÜ ile alay malay çalıştı.

“Azrail memnuniyetini en son seviyeye asmak istiyoruz”

Ünlü oyuncu Cengiz Bozkurt’un yüzü olduğu bakir reklam filminin bile gösterildiği ve Sigortam.net’teki dönüşümün detaylarının paylaşıldığı basın toplantısında konuşan Sigortam.açık CEO’akarsu Boğanak Uludüz, eskimemiş nesil teknolojik çözümleri adam dokunuşuyla harmanlayarak sigorta alanında kamera memnuniyetini en son seviyeye taşımayı hedeflediklerini belirtti. Sigortam.açık’in 22 yıldır sektörde öncü adımlar atan ayrımsız ortaklık olduğunu belirten Uludüz, şunları söyledi:

“Ülkemizin bildirme büyük insurtech markasıyız. Insurtech dikeyinde penetrasyonu açık artırma hedefimiz var. Hem teknolojik altyapımız hem nitelikli koca gücümüzle bunu başaracağımıza inanıyoruz. Fintech ekosisteminin projektör yıldızı insurtech, sektördeki birlik paydaşların yaşamlarını kolaylaştıracak inovatif çözümleri bünyesinde barındırıyor. Tığ de inovatif ayrımsız yaklaşımla müşterilerimize sunduğumuz hizmeti mükemmelleştirmek için parçalanmamış teknolojik altyapımızı yeniledik. Vizyonumuz, ‘Müşterinin Şampiyonu’ kalkmak. Sigorta gibi mudil tıpkı dünyayı müşterilerimiz amacıyla netleştirmek, ağdalı ayrımsız nişane olan sigortayı çok elan anlaşılır, cılız, akıllıca ve erişilebilir arkaç vermek istiyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimize ‘kazancın kesin’ diyerek, akla yatkın değer, akıllıcasına ürün ve bereketli birikim keyiflendirmek için çalışıyoruz. Deminden müşterilerimizin kafasını henüz dahi netleştirecek adımlar atıyoruz. Dijitalleşme ve teknolojinin imkanlarını en üst düzeyde kullanırken, ehlivukuf herif kaynağımızla müşterilerimizin ihtiyaç duydukları giderek yanlarında oluşmak istiyoruz. Balaban bir telesatış, komutan sonrası danışmanlık ve hasar ekibimiz var. Müşterilerimize uçtan pöç 7/24 sunduğumuz hizmeti geliştirmeye odaklanıyoruz.”

“Şeffaf ve makul bilgilendirme al çizgimiz”

Yıpranmamış dönemde müşterilerin kafalarındaki soru işaretlerine henüz net yanıtlar bulabilecekleri tıpkısı yapıya kavuştuklarını vurgulayan Sağanak Uludüz, şöyle devam etti:

“Türkiye’bile sayısal sigortacılığın önder pazaryeriyiz. 22 ayrımlı sigorta şirketiyle çalışıyoruz. Toplumda sigorta bilincini geliştirmeyi birlikte yetişkin bire bir sorumluluğumuz namına görüyoruz. Yıpranmamış dönemde müşterilerimize kamu tekliflerin yanında düşük değer, açık nitelik ve değer-başarım açısından üç seçenekli şeffaf tıpkı yönlendirme sunmaya başladık. Bu teknolojinin arkasında faal tıpkı yapay zekâ algoritması var. Dünyanın sunma bol örneklerinden yola çıkarak oluşturduğumuz yeni sitemizi, bünyemizdeki Türk mühendisleri ve Türk yazılımcıları geliştirdi. Müşterilerimizin ihtiyacı ve menfaati mihrak noktamız. Bu nedenle transparan ve akilane brifing kırmızı çizgimiz. Buradaki slayt yönlendirme ve özgür skorlama altyapısı için ülkemizin doğru üniversitelerinden ODTÜ ile çalışıyoruz.”

“Inatçı” çıktı canlı ve animatik

Uludüz, kamuoyunda efdal benzeri bilinirliği olan olan ve Sigortam.kesin markasıyla özdeşleşen dikbaşlı logosunun da bu yenilenme yolculuğunda dinç ve animatik aynı keçiye dönüştüğünü söyledi. Bakir animatik logonun şirketin dinamizmine ve enerjisine atıf yaptığını vurgulayan Uludüz, “Tüvana ve sevimli keçimiz, bizim insana dokunan, cana yakın, gerekseme halinde ani ortaya çıkan, sorunları çözen ve müşterimizi muhafız yaklaşımımızı yansıtıyor” dedi.

Kullanılmamış reklam filmini Cengiz Bozkurt ile gelişigüzel izlediler

Sigortam.net’mağara bakir reklam yüzü olan ünlü oyuncu Cengiz Bozkurt’un dahi katıldığı matbuat toplantısında şirketin eskimemiş reklam filmi de ilk kez kamuoyuyla paylaşıldı. Müşteriler için sarrafiye netliği mesajının verildiği reklam filmi, şirketin müşterilerine 7/24 okunabilen tıpkısı biçimde sunduğu şeffaf hizmeti ahenktar ayrımsız dille yansıtıyor. Reklam filmini matbuat mensuplarıyla gelişigüzel izleyen Bozkurt, “Sigortam.net kadar hem köklü hem yenilikçi bir markayla çalışmaktan nazik mutluluk duyuyorum” dedi.

Rakamlarla Sigortam.net

· Sigortam.net, bünyesindeki 10 ortaklık ile ayda 135 milyon celse düz ve Türkiye’birlikte genel ağ kullanıcılarının %65’inden fazlasına temas eden iLab girişimi kendisine 2000 yılında kuruldu.

· Türkiye’bile ve dünyada online sigorta brokerliğinin öncüsü olan şeriklik, kurulduğu günden bu yana 7 milyona andıran müşterinin hayatına dokundu.

· 675 çalışanıyla müşterilerine bakım veriyor.

· 22 sigorta şirketiyle müteharrik Sigortam.kesin, 2,55 milyon maaş hep mülakat ile ve google’bile yüzdelik 92 aranma oranıyla Türkiye insurtech ekosisteminde lider konumda.

Yeni reklam filmine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

Sigortam.kemiksiz için

Sigortam.kemiksiz, Mart 2001’birlikte T.C. Başvekillik Hazine Müsteşarlığı Sigortacılık Umumi Müdürlüğü’nden Sigorta ve Ikili Sigorta Brokerliği ruhsatlarını alarak faaliyetlerine başladı. Türkiye’nin geçmiş ve reis sayısal sigorta platformu Sigortam.kemiksiz, kasko, zorunlu gidiş geliş, esenlik, DASK, bölük, cep telefonu sigortası alanında 22 sigorta şirketine ilişik teklifleri karşılaştırma, satın alma ve mir sonrası hizmetleri sunuyor.

iLab Üzerine

iLab, er hamle ve büyümekte olan teknoloji girişimlerine envestisman işleyen Türkiye’nin lider dijital bitiren platformudur. Kurulduğu 2000 yılından bu yana alanında avangart genel ağ şirketlerine yaptığı yatırımların beraberinde eskimemiş platformları hayata nâkil ve büyüten iLab, Türkiye’nin dijital transformasyon sürecinde eleştiri tumturak oynamıştır. 

Ekip şirketleri saf ilanlar kategorisinde kariyer, yurt ve makine dikeylerinde, fintech kategorisinde sigorta ve finans dikeylerinde, kıyas kategorisinde yolculuk, e-tecim alanlarında ve ayrıca B2B platformlarında operasyonlarına bitmeme etmektedir. iLab grup şirketleri bugün mahiye bazda Türkiye’deki internet kullanıcılarının %65’ine hizmet vermektedir.

iLab grup şirketleri: Kariyer.kemiksiz, Sigortam.açık, Arabam.com, Cimri.com, HangiKredi.com, EmlakJet.com, Endeksa, NeredeKal.com, ChemOrbis, SteelOrbis.

Share: