Şeyma Subaşı aşka geldi! Sevgilisini öpücüklere boğduğu videoyu takipçileriyle paylaştı

Dünya Ilıcalı ile evliliğini noktaladıktan sonradan hususi hayatıyla gündemden düşmeyen Şeyma Subaşı, mısırlı hisse senedi insanı Meedo ile amor yaşamaya başladı. Evlilik kararı aldıktan gücük tıpkısı süre sonra yollarını ayıran düet, geçtiğimiz haftalarda ilişkilerine benzeri baht elan verdi. Aşkını mahmul dizgin etkili Subaşı, toplumsal iletişim araçları hesabından sevgilisiyle öpüştüğü benzeri videoyu yayınladı.

SEVGİLİSİNİ PEŞ PEŞE ÖPTÜ

3 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabını canlı şekilde kullanan ve herhangi bir anını yayınlayan Subaşı, sevgilisiyle özel anlarını paylaşmayı da ihmal etmedi. Ünlü sima, “Biliyorum, karakteristik videolar değil. Bu benim, biliyorum ego” notuyla Meedo ile öpüştüğü anları paylaştı.

BURNING MAN FESTİVALİ’NE KATILDILAR

Şeyma Subaşı ve Meedo, geçtiğimiz günlerde düzenlenen Burning Man Festivali’ne katıldı. Curcuna amacıyla saçlarını rengarenk yaptıran Subaşı, düzenli anlarını birlikte Instagram hesabından yayınlayarak şunları yazdı: “Dört Başı Mamur ve fena hâlde anlar daha yaşadım… İşleri etme şeklimiz haddinden fazla güzeldi ve haddinden fazla iyiydi… Tamam ‘ gür – düzenli ve makul ‘ İşte böyle hissettim. Kendime saklayacağım ve herkesle paylaşmayacağım çok elan aşkın beyin… Bizimle çok gurur duyuyorum… Çok seviliyoruz. Sallandık!

İşte Şeyma ve Meedo’nun festivaldeki mülevven anları…Share: