Sessizliğini Bozdu! Oğuzhan Koç’tan Izah…

Dernek törenine Oğuzhan Belletici ve Rabıta Özdemir çifti bile katıldı. Çalıştırıcı, düğününde giydiği 17 bin 500 lira ayakkabının gündem olması üzerine konuştu.

“BUNLARIN KONUŞULMASINDA…”

Belletici, “Günümüde hep ayakkabılar hakeza, bunların konuşulmasında benim açımdan ülkü namevcut. Çok iyicene benzeri düğündü” dedi.

Hayatlarının arz mutlu gününü yaşadıklarını belirten koşa, “Tığ o ahit stresten kemirmek yemeyi unuttuk. Devrisi sabah ‘düğün bitti’ diye birbirimize hatırlatmada bulunduk” şeklinde konuşarak kahkaha attı.

Oğuzhan Antrenör’un geceye düğünde giydiği ayakkabının bire bir benzerini giyerek gelmesi dikkatlerden kaçmadı.

OĞUZHAN ÇALIŞTIRICI KİMDİR?

Oğuzhan Antrenör kaç yaşında, nereli; Oğuzhan Antrenör 13 Mayıs 1985’te Erzincan’ın Üzümlü ilçesinde doğdu. Antrenör, 37 yaşındadır.

1992 Erzincan depremi’nden sonra ailesiyle Bursa’ya geldi. 2 sene yaşadığı sitenin mescidi üzere ramazan aylarında müezzinlik yaptı. 7 yaşından itibaren Bursa Cesamet Konservatuvarı Enstrüman Bölümü’nde okudu.

Küçük yaşlarından itibaren fon sanatlarıyla ilgilenen Oğuzhan Çalıştırıcı, 2007 yılında Beşiktaş Kültür Merkezi Işlik Oyuncuları arasına katıldı. 2009 yılında Yılmaz Erdoğan’ın yönetmenliğini yaptığı Hareketli Hanay filminde alım çalım aldı.

Daha evvel yine TV8’da O Patırtılı Torunlar programında jüri üyesi olan Belletici, 2021’üstelik TV8’da yayınlanan O Curcunalı Türkiye programına hakem heyeti üyesi olarak katıldı. Jüri koltuğunda Beyazıt Öztürk, Ebru Modern ile Garaz Gri dahi eşlik etmektedir.

OĞUZHAN BELLETICI HUSUSI HAYATI

Oğuzhan Belletici, aktör Ilişki Özdemir ile evlidir.

DEMET ÖZDEMİR KİMDİR?

Ilgi Özdemir kimdir, nereli ve kaç yaşında; Bağlam Özdemir, Türk oyuncu, analog ve dansçıdır. 26 Küçük Ay 1992 tevellütlü Özdemir, 30 yaşındadır.

Fantastik dram dizisi Sana Bir Giz Vereceğim’deki “Aylin” karakteriyle tanındı. Küresel arenada geçmiş çıkışını Can Yaman ile alay malay rol aldığı Film Yıldızı TV’üstelik Erkenci Kuş dizisiyle yaptı.

‘Aşk Taktikleri’ adlı filmle gündemde olan Bağlam Özdemir şarkıcı Oğuzhan Belletici ile evlidir.

Share: