Ses Akgül’den gözde firak! Söylemezsem Gayrimümkün programından o birlikte ayrıldı

Parafin TV’birlikte hafta içi seçme sabah Bircan Bali, Seren Serengil ve Seda Akgül aracılığıyla verilen programda Seda Akgül, sağlık sorunları zımnında ayrıldığını açıkladı.

Akıbet adına hastaneden ışık paylaşan ve sevenlerini ağır Ses Akgül, eklem ağrıları dolayısıyla hastaneye kaldırıldığını açıklamıştı.

Ses Akgül, programdan ayrıldığını ise aynı matbuat açıklaması ile duyurdu. Akgül’ün açıklaması şöyle:

Ben ağırlık şerait altında görev yapıyordum; Çeşme’ye yerleşmiştim. Ana ve babam nemli onlara bakmam gerekiyor ve gene işe dönüyordum. Ancak bu hafta sokağa hayat yasağına takıldık. Şu anda bu işin ciddiyeti bu kadar önemliyken maalesef programımız kısacık bir mesafe vermezken ego öncelikle ailemin sağlığını riske kovmak istemiyorum çünkü gidip geliyorum.

İkincisi üstelik aşağılık görelik ve meslek ortada düşünürsek; mesleğimi dahi seviyorum amma 22 yıldır bekâr yaşıyorum. Amma bu eyyam sevginin, sülale olmanın ne büyüklüğünde önemli olduğunu gösterdi. 2 çevrim önceki birlikte ben serum almıştım zira apart otelde kalıyorum beslenmeme de özen edemiyorum. Sizlerden kusur diliyorum. Ben benzeri ay ilk bu büyüklüğünde ciddi düşünmemiştim. Keşki zaruri sıfır programlar ara verebilse…

Share: