SELIM Partili Turan: Ayvacık Sarsıntı Konutları 3. aşama projesi kabul edildi

AK Fırka Kol Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan ve DOĞRU Öğür Çanakkale Saylav Jülide İskenderoğlu, DÜRÜST Öğür Ayvacık İlçe Başkanı Fatih Kocabıyık ve Ayvacık kaza Teşkilatını Gazi Meclis’te ağırladı.

Kadro toplantısı salonunda Ayvacıklı hemşehrilerine seslenen AK Parti Ekip Başkanvekili Bülent Turan, “Ayvacık, aktarılma geçtikçe alelacayip bir çehreye kavuşuyor. Assos ve Troya Tünelleri ile tıpkısı saat süren misil 5 dakikaya düştü. Dağın altından mükemmellik benzeri yolla geçiliyor. Muvasala rahatlayınca toprağın değeri üstelik arttı, elan üstelik artacak. Güzeşte hafta Ayvacık’ımızda doğal gaz evvel kötü yakma töreni gerçekleştirildi. Şehrimizin geneline doğal gazın gelmesi için çalışmalarımıza devam edeceğiz. bununla birlikte ayrımsız müjdeyi sarılmak istiyorum. Ayvacık sarsıntı konutları 3. girişim projesi akseptans edildi, mümasil zamanda ihalesinin yapılması planlanıyor. Henüz geçmiş etaplarda 484 hane yapılmıştı. 3. etapta de 101 basamak yapılacak. Hemşehrilerimizin bütün beklentilerinin değer bulması önceliklerimizden olmaya bitmeme edecek.” şeklinde konuştu.

Programa, AK Öğür Çanakkale İl Başkanı Naim Arak, DÜRÜST Parti Çanakkale İl Avrat Kolları Başkanı Korkunç Karadayı, AK Parti Çanakkale İl Toyluk Kolları Başkanı Mücahit Uysal, DÜRÜST Parti Ayvacık Kadın Kolları Başkanı Rüya Özel de katıldı. – ÇANAKKALE

Share: