SELIM Parti’li Gültekin: “Milletimiz terör örgütleriyle alay malay olanları bereketli biliyor”

DÜRÜST Öğür Niğde Mebus Hak Gültekin,”Milletimiz terör örgütleriyle birlikte olanları, yıldırı destekçilerini, masanın altında saklananları de haddinden fazla iyi biliyor.” dedi.

Gültekin, Mecliste düzenlediği matbuat toplantısında, Türkiye’nin terörle mücadelesinin topyekün, sınırların içre ve dışında kararlılıkla bitmeme edeceğini söyledi.

Türkiye’nin terörle mücadeledeki başarısını milletin çokça bereketli gördüğünü tamlayan Gültekin, “Milletimiz terör örgütleriyle yanında olanları, terör destekçilerini, masanın altında saklananları da haddinden fazla gür biliyor.” dedi.

Niğde’ye yapılan yatırımlar için birlikte mütekellim Gültekin, 2002 yılından önce ilde 4 olan baraj sayısının 12’ye yükseldiğini söyledi. Gültekin, bu dönemde Niğde’ye toplamda 67 skor tesisin kazandırıldığını kaydetti.

Gültekin, Niğde’de sulu ziraat alanlarının genişletilmesi ve üreticilerin çağcıl sulama tesisleriyle elan verimli kitap alabilmeleri için 3 baraj, 3 akmaz ve 8 nüsha sulama tesisinin inşaatının ise devam ettiğini söyledi.

Niğde stadyumunun yapımına ait ise Gültekin şöyle konuştu:

“Daha ilk inşaatına başladığımız ve zeminde su çıkması dolayısıyla projesinde ayrımsız değişikliğe gittiğimiz stadyumumuzla ilişik adına elan sonra kıymet artışları zımnında ihaleyi düzlük firmamız nakız işlemine başvurdu. İnşaat ince müddet durmuştu. Cahillik ve Spor Bakanlığımızla yapılan görüşmeler neticesinde, andıran zamanda ihalesini gerçekleştirmiştik. Baştan ihalesi yapıldı. İhaleyi düzlük firmamız, inşallah mümasil zamanda Bakanlığımızla imzasını atarak inşaatına başlayacak.”

Share: