Şehremaneti başkanından kaymakama gönüllü hemşehrilik beratı

Kocaeli’nin Dilovası ilçesinde Ilçebay Takatli Kubilay, gönüllü hemşehri zar edildi. Planlı nişancı arz töreninde Kaymakam Kubilay’ın gönüllü hemşehrilik beratı Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir marifetiyle arz edildi.

Kocaeli’nin Dilovası ilçesinde Dilovası Belediyesi Mart kocaoğlan meclis toplantısında ilçebay Zorlu Kubilay, gönüllü hemşehri car edildi. Dilovası Belediye Reisi Hamza Şayir eliyle Kaymakam Kubilay’a fahri hemşehrilik beratı arz edildi. Dilovası Kaymakamlığı’nda düzenlenen törene Kaymakam Kubilay ve Başbuğ Şayir’in birlikte başkan yardımcıları, meclis üyeleri ve mahalle muhtarları katıldı. Berat sunma töreninin küşat konuşmasını yapan Başbuğ Şayir, “Göreve geldiği günden bu yana yaptığı projelerle Dilovası’nın gelişimine ulama sunan, bize her daim kat gösteren Kaymakamımız Dayanabilen Kubilay’ın ‘Fahri Memleketli Berat’ takdimini bütün gelişigüzel gerçekleştiriyoruz. Kaymakamımıza ilçemize katkılarından çevre teşekkür ediyorum” dedi.

“Bilcümle alay malay Dilovası’nın gelişmesi ve marka kent olabilmesi için çalışacağız”

Kaymakam Kavi Kubilay ise yaptığı konuşmada, “6 Ilkgüz 2021 tarihinde görev vesilesiyle geldiğim Dilovası’nda ilişki ve kardeşlik içerisinde belediyemizle, amme kurumlarımızla, muhtarlarımızla, STK’larımızla ve sanayicilerimizle adamakıllı projelere imza attık. İnşallah bundan sonra de gene hep birlikte Dilovası’nın gelişmesi ve değme alanda bellik site olabilmesi amacıyla çalışacağız. 1,5 sene gibi gelişmemiş sürede yaptığımız icraat neticesinde Dilovası Belediye Başkanımız ve zer sedir üyelerinin almış olduğu gönüllü hemşehrilik unvanı beni onurlandırmıştır. Başkanımız ve divan üyelerimize teşekkürname ediyorum” diye niteleyerek konuştu. – KOCAELİ

Share: