Seçimlere az biraz kaldığında YANLIŞSIZ Parti’den ciddi etap! 5 memleket başkanı değiştirildi

11 ilde katabolizma yaratan depremlerin arkası sıra cemi gözler 14 Mayıs’ta yapılması planlanan seçimlere çevrilmişti. Binlerce insanın yer sarsıntısı bölgesinden ayrılması ve şehirlerin göçük yığınına dönmesi intihabat amacıyla bir soru işareti doğurdu.

“MİLLETİM 14 MAYIS’TA GEREĞİNİ YAPACAK”

Cumhurbaşkanı Erdoğan ise söylentilere serencam noktayı koyarak geçtiğimiz aktarılma yaptığı açıklamada, “Şurası bol bilin ki bu ulus, inşallah vakti geliyor, 14 Mayıs’ta gereğini yapacaktır. Katiyen bu cins zayıf gümüşgöz atanlara üstelik prim vermeyecektir.” ifadelerini kullandı.

5 KENTTE İL BAŞKANLARI DEĞİŞTİRİLDİ

Gelişmeler dikkatle izlem edilirken YANLIŞSIZ Parti’de ilkokul ilin el başkanı değiştirildi. DOĞRU Fırka’de Veca, Aksaray, Bartın, Kırklareli ve Van yer başkanlıklarına nasıp yapıldı. Doğru Tümen Organizasyon Başkanlığı sosyal iletişim araçları hesabından yapılan açıklamada, Cumhur Reisi ve DOĞRU Fırka Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tensibiyle Veca İl Başkanlığına Orhan Güngör, Aksaray İl Başkanlığına Hamza Aktürk, Bartın İl Başkanlığına Yaşar Aslan, Kırklareli İl Başkanlığına Yunus Ercan Dağtaş ve Van İl Başkanlığına Emre Güray’ın atandığı bildirildi.

Açıklamada, bu illerde görev yapan bozuk yer başkanlarına bugüne kadar gösterdikleri özverili emek ve gayretleri zımnında teşekkürname edildi, eskimemiş yer başkanlarına bile başarılar dilendi.

Share: