Şeb araba zarfında efdal sesle çalgı dinleyene, portakal atarak reaksiyon

BÜYÜKÇEKMECE’da apartman ve sitelerin olduğu caddeye, akşam geç saatlerde aracını park yeri ederek camları peyda şekilde faziletli sesle müzik dinleyen sürücüye, ayrımsız yapı sakini portakal atarak tepki gösterdi. Eş sürücü ile site sakini ortada yaşanan ağız dalaşı, çevredekiler marifetiyle el telefonu kamerasıyla görüntülendi.

Çanakkale Şehitleri Caddesi’nde 3 Familya Salı haset akşam geç saatlerde apartman ve sitelerin olduğu caddeye park yeri ettiği aracında, erdemli sesle çalgı dinleyen karı çoban, ofis sakinlerinin tepkisine illet oldu. Faziletkâr saz zımnında uyarıları duymayan avrat sürücünün arabasına, bir binanın bir numara katındaki daireden, portakal ve mandalina fırlatıldı. Namına kâr fırlatılmasına sinirlenen karı arabadan inerek çatı sakiniyle tartıştı. Ağız Dalaşı anları, bir mahalle sakini vasıtasıyla cep telefonu kamerasıyla kaydedildi. Görüntülerde kadın çoban, atılmış meyveleri kastederek, ‘Bunu kovmak hangi söylemek lan?’ diye tepki gösteriyor. Buğulanmış ayrımsız çatı sakininin ise ‘Allah rızası amacıyla sus, hastayım ego’ dediği duyuluyor. Kadın sürücünün arabasına meyve atan yapı sakinlerini polise ihbar ettiği belirtildi.

“ANCA ERDEMLI BİR SESTİ Kİ, YER SARSINTISI ŞİDDETİ GİBİ”

EL TELEFONU ile bu enteresan olayı görüntüleyen Mehmet Er Kişi, “Salı gecesi saat 00.00 sıralarında, bir şamata duydum. Sarsinti şiddeti kabilinden dersem inanın abartmış olmam. Balkona fırladım, pekâlâ benzeri curcunalı düzeneğiyse, küçük çok yüksekti. Cebin apartmanın uğrunda park yeri etmiş araçtaki hanımefendi, sonuç ses enstrüman dinliyordu. Herhalde aracından inecek diye düşündüm zira, kapısı açıktı. Salona geçtim, bire bir müddet bekledim ama çalgı sesi kesilmedi. Tıpkı öğün elan pencereden baktığımda araca koz, mandalina ve portakal atıldığını gördüm. Karı arabasından indi, aracına onları atanlara, ‘Ne yapıyorsunuz, inin dun. Eş, burası sizin eviniz mi’ şeklinde konuşmaya başladı. Meyveleri atanlar da kadına ‘İçeride buğulu, sayrı var, sizi apayrı nev uyaramazdık’ dedi. Kadın sonrasında hakaret ederek konuşmaya başladı. Ben birlikte görüntü alıp, toplumsal medyada paylaştım. Benzeri süre sonraları polisler geldi, hanımefendi çağırmış. Polislere de durumu anlattım, o antlaşma ego dahi şikayetçi olayım dedim. en üst arabadaki hanımefendinin fehamet memuru olduğunu belirten kızı geldi, annem alkolik, ben onunla ilgileneceğim deyince fenomen yatıştı” dedi.

Share: