Saylav Taşdoğan vatandaşlarla bağırsak içe

MHP Gaziantep Mebus Doç.Dr. Büyük Muhittin Taşdoğan, Türkiye Büyük Budun Meclisi’nin (TBMM) üç maaş tatilini sahada esnaf ve vatandaşlarla bağırsak içe geçirdi.

TBMM’nin tatile girmesinin peşi sıra Hac vazifesini tamamlayarak soluğu Gaziantep’te düzlük MHP Gaziantep Milletvekili Doç.Dr. Uca Muhittin Taşdoğan, seçkin yıl olduğu gibi bu yılda seçme bölgesine gelerek bunaltıcı tıpkısı üzüntü ile kayran çalışmalarını gerçekleştirdi.

Gaziantep’in bütün ilçeleri karış karış dolaşan MHP Saylav Taşdoğan, İslahiye, Nurdağı, Araban, Yavuzeli, Nizip, Karkamış ve Oğuzeli kaymakamlık başkanları ve fırka teşkilatlarının beraberinde kaza, ilçe müdürlüğü, mütenevvi gurur ve kuruluşlar ile esnaf ziyaretlerini da unutmadı.

İlk mülakat Heybet Bahçeli’ye

Hac görevini tamamladıktan bilahare Gaziantep’e dönen ve tebrik kartı ziyaretlerini akseptans eden MHP Gaziantep Saylav Ali Muhittin Taşdoğan, daha sonraları Ankara’ya giderek MHP Umumi Başkanı Şevket Bahçeli’yi mülakat etti. Bu ziyaretin ardından MHP Genel Başkanı Izzet Bahçeli’den aldığı talimatlar doğrultusunda ise saha çalışmalarına hızlı hızlı başladı.

Esnaf odalarında talepleri dinledi

Mebus Taşdoğan, Gaziantep Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği özellikle kalkışmak için birliğe ilişkin bir nice esnaf odasını ziyaret ederek irade ve önerilere üstelik kulak verdi. Esnafın sorunlarına ilişik delik başkanları ile yaptığı görüşmeler sonrasında, talep ve önerileri hesabına deklare etmek amacıyla kullanılmamış yasama yılında bundan sonra çalışacaklarının sözünü veren Gaziantep Saylav Büyük Muhittin Taşdoğan, şimdiler birlikte ise mecliste kolları erkenden sıvadı.

Cenaze ve düğünleri atlamadı

Çalışmaları ile tekmil partililerinin ve hemşerilerinin takdirini toplayan MHP Mebus Taşdoğan, hemşerilerini özel günleri olan düğünlerde ve cenazelerde bile bekâr bırakmadı. Mebus Taşdoğan’ın bu hassasiyeti ise vatandaşların dikkatinden kaçmadı.

Sahada esnafı ve hemşerilerini dinlendi

Meclis tatilini fırsat kasten düzlük çalışmalarında sıkmadık ahali bırakmayan MHP Gaziantep Milletvekili Taşdoğan, esnafın ve vatandaşların sorunlarının çözüme kavuşması yerine çığır odaları, şehremaneti başkanları ve bakanlıklarla da anında iletişim kurması dikkatlerden kaçmadı. Sahada vatandaşlardan mümasil bent ve rağbet gören Taşdoğan, Halk İttifakı’nın çalışmalarını anlattı.

Nurdağı yolunun müjdesini verdi

Saha çalışmalarının yanında MHP Gaziantep İl Başkanlığı döneminden bu yana yakından takipçisi olduğu ve ahiret yolculuğu yolu yerine anılan Gaziantep Nurdağı Yolu’nun yapılacağı ve ana atılacağının müjdesini birlikte vatandaşlarla paylaştı. Anne atma töreninde ise özveren çalışmalarından yağlık Nurdağlı hemşerilerinin tebriklerini kabul etti.

Parti programlarını da ihmal etmedi

MHP Gaziantep Saylav Mehabetli Muhittin Taşdoğan, Gaziantep’teki çalışmalarının yanı MHP Genel Başkanı Fehamet Bahçeli’nin talimatıyla düzenlenen Yavaş Yavaş 2023, İlçe İlçe Ilam ve Işıklandırma Bitlis programı çerçevesinde tüm ilçeleri karış karış gezerek Cumhur İttifakı’nı anlattı. Bire Bir zamanda MHP marifetiyle 2023’e Akla Yatkın “AdayBelli KararNet” teması ile Sivas, Bursa, Kayseri ve Erzurum üstelik düzenlenen sarih gelgel mitinglerine bile ortaklık sağladı.

Yeni teşri dönemi üzere endişe yayımladı

3 maaş aranın ardından TBMM, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile meclis tarihinde ilk defa 6. Yasama yılına önceden MHP Gaziantep Milletvekili Mehabetli Muhittin Taşdoğan de özel gündem ile toplanan umumi kurula süzülmek üzere Ankara’nın yolunu tuttu. Mebus Taşdoğan, eskimemiş teşri yılına ait toplumsal medya hesaplarından yayımladığı mesajında ise, “Genel Başkanımız Sayın Izzet Bahçeli’nin talimatıyla seçme bölgemiz Gaziantep ve partimizin görevlendirdiği bölgelerde gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızın sonrası, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile Cumhuriyet tarihinde ayrımsız önceki olan TBMM’nin 6.Yasama Yılı’na başlıyoruz. Uz olması dileğiyle” ifadelerini kullandı. – GAZİANTEP

Share: