Sakarya spor: Sakarya Voleybol’da maksat Selatin Ligi’ne üremek

Voleybol Kadınlar 1. Ligi ekiplerinden Sakarya Voleybol’un kulüp başkanı Ömer Bektaş, bereketli hazırlık devresi geçirdiklerini, inşallah bu çalışmaların mükafatını mevsim böylelikle önceki play-off, sonra Sultanlar Ligi adına almak istediklerini bildirdi.

Bektaş, yaptığı kayıtlı açıklamada, Voleybol Kadınlar 1. Ligi’nde bu hafta sonu bakımından 2022-2023 sezonunun başlayacağını anımsattı.

Aralıksız sürdürdükleri çalışmaların bitmeme ettiğini aktaran Bektaş, “Maharet ekibimiz ve oyuncularımızla bol hazırlık dönemi geçirdik. İnşallah bu çalışmalarımızın mükafatı, zaman böylecene hedefimiz olan geçmiş play-off, ardından Selatin Ligi olarak taçlanır. Rekabetin peş seviyede olacağı bu sezonda savaş fail cemi takımlarımız tıpkısı meram doğrultusunda ilerlerken, temennim 2022-2023 sezonunun fair-play çerçevesinde gidiş zevkinin efdal olduğu, rekabetin düz içerisinde kalarak kazasız belasız sakatlıksız sezon geçirmektir. Parçalanmamış takımlara başarılar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Bektaş, takıma destek veren ilkin Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Oylumlu almak için Ilbay Pahal Oktay Kaldırım, DOĞRU Parti Sakarya Saylav Çiğdem Erdoğan Atabek, CHP Kol Başkanvekili ve Sakarya Saylav Engin Özkoç, Sakarya Ticaret ve Uran Odası (SATSO) Umumi Heyet Başkanı Akgün Altuğ, Belediye Başkanları İsmail Gündoğdu, Fevzi Kılıç, Mutlu Işıksu, İsmail Karakullukçu, Cüret Övün, Özcan Ilgi, Turgut Babaoğlu, Meram Kefli, Ahmet Acar ve Koray Oktay Özten ile dümen kuruluna teşekkür etti.

Share: