Rasim Öztekin’in eşi o haberleri yalanladı: ”Böyle bire bir şey söz konusu değildir”

Yordamlı oyuncunun eşi, Rasim Öztekin’in müstevli sürecinde de keyif kontrollerini aksatmadığını ve ağır ezgi yerine kontrollerini yaptıran biri olduğunu söyledi.

Esra Kazancıbaşı Öztekin, “Bu konuda ortaya atılan esassız iddiaların, onu seven, fiyaka modeli kendisine gören milyonlarca hayranına esenlik üzerine kavisli eş dokuma edebileceğinin kaygısıyla bu bilgilendirmeyi kardiyoloji doktorunun açıklamalarıyla birlikte etme gereği duydum” açıklamasını yaptı.

“30 KARI’TA HASTANEDE DUYGU KONTROLÜNDEN GEÇMİŞTİ”

Rasim Öztekin’mağara en son 30 Ocak’ta kalp kontrolünden geçtiğini belirten Esra Kazancıbaşı Öztekin, Nefes- hacet testlerinin, elektrokardiyografi ve YANKI çekiminin birlikte his pil kontrolü dahi yapılmıştı. Vefat etmeseydi, iki zaman sonradan diş hekimi Prof. Dr. Melik Özyuvacı ile randevusuna bile gidecekti. Tekrar geçtiğimiz Haziran ayında geçirdiği koca ritm bozukluğunun tedavisi amacıyla kalbine şok tedavisi uygulanmıştı” ifadelerini kullandı.

”SON KONTROLÜNDE TERS BELIRGI GÖZLENMEMİŞTİ”

Oyuncunun 12 yıldır sağlık kontrollerini eden Prof. Dr. İzzet Erdinler de Öztekin’in sonuç aynı yılda tartım bozukluğu amacıyla derman ve alışılmamış tedavisi uygulandığını ve kontrollerinin ağır ezgi namına yapıldığını vurguladı.

Prof. Erdiler, “Mart 2020’den sonra iki kez kontrolü yapılmıştır. Son kontrolünde yıpranmamış ters belirgi gözlenmemişti. Ilkokul yıl evvel yapılan anjiografide ciddi daraşlık saptanmamıştı, fakat kendisine taharri gayeli anjiografi yapılması planlanıyordu” dedi.

Esra Kazancıbaşı Öztekin, eşi Rasim Öztekin’mağara esenlik durumunu yakından strateji fail ve pek anlarda acılarını paylaşarak başsağlığı dileklerini ileten Keyif Bakanı Fahrettin Herif’ya ve umum doktorlara teşekkürlerini iletti.

Share: