Radyatör Dinçöz’den 8 Yıl Bilahare 4 Bakir Gidiş

Sözü ve müziği Bağımsız Milletvekili Koç’a düzenlemesi Sadık Çaldıran’a ilişik şarkının video görümsetme yönetmenliğini Erkan Dogma üstlendi. Tarz, balkan havası ve yüksek enerjisiyle yaza veda edecek gizil ayrımsız liste başı olma niteliği taşıyor.

16 Eylül Cuma günü PD Production etiketiyle yayınlanacak ‘Çılgınlar Gibi’ Radyatör Dinçöz’ün serencam dönemdeki üretkenliğinin yeryüzü bakir ürünleri. Video klipleri ile amade olan 4 şarkıdan ilkini sayısal platformlar aracılığıyla yayınlamaya başlayan Dinçöz, sonrasında gelişmemiş aralıklarla art arda ayrıksı üç yeni şarkısını yayınlayacak.

Görsel zenginliği ile göz kamaştıran video kliplerde Radyatör Dinçöz’ün mecmu kıyafetlerini Kaynak Kerimoğlu hazırladı. Mütenevvi maestro ve küçümseme yazarları ile teşrikimesai özne ünlü sanatkâr, ayrımlı stillerde söylediği şarkılarda hem canlılık hem dahi duygusallığını gözler önüne yorumcu yönüyle gelişigüzel sunacak.

Petek Dinçöz, eskimemiş dünyanın kitap anlayışına ve hızına akla yatkın adına yıpranmamış şarkılarını dinleyicilerin beğenisine sunarken eş anlı adına manzara programlarına başlayacak.

Share: