Prens Harry’den art arda bomba itiraflar! Arkalama yürüyüşü sırasında cinsel organı camit

Prens Harry, 10 Ocak’ta raflarda vadi matlup “Spare” adlı yadigâr kitabında yazdıkları basına sızdı. Kraliyet’le bağını koparan Prens Harry’nin özel hayatına dayalı can alıcı itiraflarının saha aldığı betik hep sırları açığa çıkarmış durumda. Moda yazarı Akpelin Kaya’nın paylaşımında düz düzlük bilgiler arasında Harry’nin kitabında hayatı boyunca uğradığı zorbalıkları anlattığı ve babası Kral Charles’ın Prenses Diana’ya söylediği sözler yer alıyor.

. Prens Harry, Meghan Markle ile ait alevlenmiş bire bir ağız dalaşı sırasından William’ın Meghan’a print ve sert deyip kendisini yakasından yakalayıp yere fırlattığı tez ediliyor. İddiasına bakarak sıyrıklar ve morluklar de dahil kalkmak amacıyla gözle görülür yaralanmalara bozukluk ergin.

. Prens Harry, ana babasının Prenses Diana’nın bozuk sevgilisi Binbaşı James Hewitt olduğu yönündeki spekülasyonların ortasından büyümüştü. Kral Charles’ın o bölüm Prens Harry’e sadistçe şakalar yaptığını ve babasının James Hewitt olduğunu telmih ediyormuş.

.Bekaretini 17 yaşında nemli tıpkısı kadınla gelişigüzel namına kaybettiğini belirten Prens Harry, iddiasına göre kadının ona zinde benzeri aygır gibi davrandığını ve poposuna vurup gönderdiğini ileri sürdü. Prens Harry antrparantez ergenliğinde yasaklı konu de kullandığını itiraf ediyor.

. Prens Harry William’ın düğününün öncesinde yaptıkları 200 millik Arktik yardım yürüyüşünde cinsel organının donduğunu dernek esnasında hala iyileşmekte olduğunu ve düğüne o şekilde katıldığını söylemiş. Harry ayrıca o dönüş üzerine sâdır “sünnetsiz” iddialarına bile sünnet olduğunu söyleyerek vuzuh getirmiş.

. Kral Charles 1984’te ikinci bala dahi doğunca Diana’ya “Seninle işim bitti” demiş. Diana’nın ölümünden bilahare babası Harry’ tek sarılmamış.

.Prens Harry annesi Diana’nın ölmediğini, basından kaçma için ölümünün kurgu olduğunu ve yıllarını o zaman neler olduğunu öğrenmeye harcamış.

Share: