Oyuncu Kazım Akşar’ın dangadak ölümü konferans dünyasını yasa boğdu! Paylaşımlar art arda geldi

Karaca Ferişte, Eş isterse, Kurtlar Vadisi, Süfli Hanımefendi ve Yağmurdan Kaçarken kabil bir nice projede cafcaf kayran kankızıl oyuncu Kazım Akşar, yaşamını yitirdi. kalp krizi sonucu hayata gözlerini yuman oyuncunun bedaheten ölümü sevenlerini yasa boğdu.

OYUNCULAR SENDİKASI: HADDINDEN FAZLA ÜZGÜNÜZ

Oyuncular Sendikası, sosyal iletişim araçları hesabından kalp krizi sonucu yaşamını yitirdiği tamlanan Akşar’la ilişik “Meslektaşımız Kazım Akşar hayatını kaybetti. Ailesi ve bilcümle sevenlerine çıdam diliyoruz. Çokça üzgünüz” paylaşımını yaptı.

ÜNLÜ İSİMLER ÜZÜNTÜSÜNÜ PAYLAŞTI

Cenaze töreni elan muhtemelen olmayan Kazım Akşar, memat haberinin duyulmasıyla toplumsal medyada gündem oldu. Akşar’ın ölümüyle yıkılan Emre Karayel, Berna Laçin, Ayşegül Aldinç ve Orhan Işıklı kadar adlı isimlerden peş peşe paylaşımlar geldi.

İşte ünlü isimlerin Kazım Akşar paylaşımları…

BERNA LAÇİN

“Kazım Akşar, çokça üzüldüm. Hangi çokça kaybolma hangi çokça”

FERIŞTE BAYKAL

“Lanet ki hangi ilenç… Kazım Akşar niye be canım. Bu kadar acının üstüne senin acın kahretti ercecik. Çokça üzgünüm, okul arkadaşım meslektaşım dostum. Nurlarda uyu. Mekanın behişt olsun. Temsil camiasının başı sağlıklı olsun.”

EMRE KARAYEL

“‘Candan Fert Koparmak’ta izlemiştim hocamı. Sonraları de ben piyes sınavlarına hazırlanırken haddinden fazla bindi oldu sağlıklı olsun. Akarsu el günlerde benzeri keskin bilgi henüz. Cenabıhak gani iyi rahmet eylesin.”

BAHIR BAYKAL

“Beddua Kazım ah… Güzelce dostum, çok üzgünüm”

FAZILET AKAKÇE

“Başımız sağ olsun, yekpare sevenlerine çıdam diliyorum.”

ORHAN AYDIN

“Tekrar öldük… Toprağın çiçekler koksun canım kardeşim Kazım Akşar(oyuncu-direktör). En Üst 11 Şubat haset kızımı yolcularken sarıldık birbirimize. Acım tükenmez.”

KÜKREMEK ŞENSOY

“Ah Kazım ağabeyciğim çok üzgünüm. Başımız iyi olsun.”

AYŞEGÜL ALDİNÇ

“Ailesine, sevenlerine, seyretme camiasına sabır dilerim. Rahmetle…”

Share: