Oyuncu Gözde Kaya “Pisik ve köpekler için fare zehri konmuş” dedi Hâl Ece çileden çıkıt: Bunu yapanlar herif değil

Ramo ve Senden Daha Pir üzere dizilerdeki başarısıyla adından kortej ettiren kalburüstü aktör Flaş Kaya, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımda İstanbul Göztepe’birlikte ara sıra parklara köpeklerin ölmesi için fare zehri konulduğunu müstakbel sürdü. Paylaşımın kısa sürede toplumsal medyada ruzname olmasının ardından aktör Teamül Ece’den tepki gecikmedi.

“KEDİ VE KÖPEKLERİN ÖLMESİ İÇİN FARE ZEHRİ KONMUŞ”

Instagram hesabından paylaşım yaparak köpeklerin zehirlendiğini istikbal süren Flaş Kaya, “Göztepe hürriyet parkı, Çiftehavuzlar periferi, bu civarlar ve bilemediğimiz ahiren kedi ve köpeklerin ölmesi için fare zehri konmuş. Çevremizden bile köpeklerin zehirlenme haberleri, üste videoları geliyor. Lütfen köpeklerinize hele yerden tıpkısı özdek yememesine çokça ilgi edin ve çok kâm ediyorum bu bilgiyi paylaşın! Köpeklerinizde halsizlik, titreyiş, gaseyan vs âraz gözlemlerseniz hemen yer yakındaki kliniğe her an müstacel engelleme sağlayın lütfen. Biter mi ayrımsız dönem kötülükleriniz” ifadelerini kullandı.

HATTIHAREKET ECE: SİZİN GİBİ ACIMASIZLARI ZEHİRLEMEK LAZIM

Gözde Kayaç’nın paylaşımı gücük sürede içtimai medyada ruzname olurken tepkiler de birlikte geldi. Köpeklerin zehirlenme iddiasına sessiz kalmayan Gidiş Kraliçe, “Bunu yapanlar; siz eş değilsiniz, yaşama hakkına saygınız yok. Merhametsizsiniz, canisiniz. Sizin kadar tiran bire bir kalbi olanı otalamak geçişsiz. Yer balaban nâr sizsiniz, onlar değil. Topluma zarardan apayrı bire bir özdek getirmezsiniz. İşte beis bu” dedi.

Share: