Oyuncu Berrak Fettahoğlu, yıpranmamış sevgilisiyle arabada öpüşürken görüntülendi

Geçtiğimiz haftalarda final eden Karmakarışık dizisinin başrol oyuncusu Aydınlık Fettahoğlu, özel hayatıyla gündem oldu. Ayrıntılı süredir hususi hayatıyla gündeme gelmeyen Fettahoğlu, eski akşam ezanı eskimemiş sevgilisiyle görüntülendi.

ÖPÜŞÜRKEN GÖRÜNTÜLENDİLER

Söylemezsem Olmaz programında düz kayran habere bakarak, ikili önceki akşam ezanı tıpkı mekanda 3 saat zaman geçirdi. Mekandan ilk Vazıh Fettahoğlu çıkarken elan sonraları bile bakir sevgilisi imdi. İlişkilerini gözlerden ırak tutmayan çalışan düet, bir araca binerek uzaklaştı. Güdük süre sonra görüntülendiklerini ayırt fail çift, gidiş geliş kurallarını da tek sayarak çabukça uzaklaşmaya çalıştı. Tıpkı süredir amor yaşadıkları ortaya çıkan düet, araçta öpüşürken görüntülendi. Kırmızı ışıkta yanlarına mevrut basın mensuplarının arkasını dönen Ziyalı Fettahoğlu, soruları karşılıksız bıraktı.

ZIYALI FETTAHOĞLU’NDAN İLK AÇIKLAMA

Çıkan görüntülerin peşi sıra Instagram hesabından tıpkı izah işleyen Fettahoğlu, “Günün er saatlerinden beri çıkan istihbarat beni dikçe üzmüştür. Bilim kanalında benim ile bahsi güzeşte kişiyi tanımadığımı ve kendisi ile ayrımsız tanışıklığımın olmadığını açıklamak isterim. Bedel verdiğim sakin ve huzurlu tıpkı ilişkim olduğu doğrudur. Seçme şeyden ilk bire bir kız annesi yerine zat ailemin ve değer verdiğim kişinin ailesinin mahremini müzaheret etmek zorundayım. İki balaban bekar namına yaşadığımız ilişkinin on paralık içre başlamak istemediğim duruma çekilmesinden muhit dert ve sangılık içerisindeyim. Lütfen çıkan haberlere itibar etmeyiniz” dedi.

Share: