Olay ve Mehmet Dinçerler cephesinden yeni gelişme! İddialar soy artık

Tıpkı süredir evliliklerinin çatırdadığı argüman edilen Fenomen ve Mehmet Dinçerler beyninde sular durulmuyor. Ünlü hanende Hikâye, geçtiğimiz aylarda aksiyon insanı Mehmet Dinçerler ile ağızsız sedasız ayrımsız şekilde dünyaevine girdi. Ancak ikilinin daha sonra çocuk meselesi yüzünden tartıştığı ve Hikâye’nin evi terk ettiği öne sürüldü.

DANSI GÖRÜNGÜ YARATTI

Gene iddiaya göre kibar araya girdi ve Vaka eve ferasetsiz döndü. Ama yüzükler daha çok, toplumsal iletişim araçları paylaşımları dahi kesildi. Çift mufassal süredir de birlikte görülmedi. Eşi Mehmet Dinçerler’in Olay’nin görüntü performanslarına karıştığı iddiasının dolaştığı tam Hadise’den kalpgâh hoplatan bire bir paylaşım geldi. Sahnede raks ettiği anları paylaşan Fenomen’nin iç çamaşırının görünmesi ve dans ederken dilini çıkardığı anlara ise hayranlarından istimara yağdı.

BOŞANMA DAVASI AÇTI

İkili beyninde yaşananlara ait son iddiası ise magazin gündemine bomba kabil düştü. TV8’dahi yayınlanan 2. Sayfa’nın hususi haberine göre Fenomen, 4 kamer ilk evlendiği eşinden bırakmak üzere sorun açtı.Share: