Oktay Kaynarca’dan özen çekici paylaşım: Ibret yararlanmak zorundayız, memleketin sarılacak haddinden fazla yarası var

6 Şubat’ta Kahramanmaraş’ta meydana gelen 7.7 ve 7.6 şiddetindeki depremler 10 ilimizde ağır sıklet yıkımlara hastalık oldu. Binlerce binanın yıkıldığı depremlerde 43 binden çok vatandaşımız hayatını kaybetti. Depremzedeler üzere seferber namına ödül toplayan Oktay Çaykara, yaptığı paylaşımla dikkat çekti.

“TILSIM ALMAK ZORUNDAYIZ, MEMLEKETİN SARILACAK ÇOK YARASI VAR”

Yaşanan zelzele felaketinden ibret çıkarılması gerektiğini söyleyen Oktay Menşe, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda “Ibret çakmak zorundayız. Unutmamak zorundayız. Tilsim almak zorundayız. Yeryüzü önemlisi tıpkısı zaman önce bu travmayı atlatıp eskisinden daha çok çalışmalıyız, zira memleketin sarılacak çok yarası var” dedi.

DOLANDIRICILARA KARŞI UYARDI

Depremzedeler amacıyla yardım toplayan aktör Oktay Fon, hesabına sahte hesap açılarak dünyalık toplandığını öğrendi. Instagram hesabından paylaşım yaparak takipçilerini münebbih Oktay Çağlayık, “TikTok’ta adıma sermaye açıp arkalama toplama bahanesiyle dolandırıcılık yapmaya koruyucu tıpkısı onursuz var. Bu asıl hesaplara ve insanlara değer etmeyin lütfen. Bu şerefsizler üzerine yanlışlık duyurusunda bulunuldu. Umarım acun gözüyle karşımda görürüm bunları” ifadelerini kullandı.

Share: