Nizip’te öğrencilere giyit desteği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin desteğiyle sağlanan okul kıyafetleri Nizip Ticaret Borsası tarafından törenle ihtiyaç sahibi 500 öğrenciye ulaştırıldı.

Nizip Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Solgun, borsa binasında düzenlenen törende, temas devir eğitim ve tedrisat faaliyetlerine bindi vermeye hazır olduklarını söyledi.

Yardımların kaza genelinde mevcut 24 ilkokulda öğrenim gören 500 öğrenciye ulaştırıldığını anlatım fail Sarı, şunları kaydetti.

“İhtiyaç sahibi öğrencilerimizin ihtiyaçlarını karşılamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Nizip Ticaret Borsası adına yılın belirli dönemlerinde çeşitli sosyal rehavet projelerine imza atarak sürekli eğitimi sponsor ameliyat süresince düz almaya çalışıyoruz. Bugün da bakir yetişek ve tedris yılında 500 gerekseme sahibi öğrenciye yükselmek amacıyla ekol kıyafetlerimizi Nizip İlçe Milli Yetişek Müdürlüğüne teyit ediyoruz. Nizip Ticaret Borsası namına değme sene olduğu kabil gelecek yıllarda da terbiye yardımlarımıza devam edeceğiz. Bu yardımların yapılmasında bizlerden desteğini esirgemeyen Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu???????’na, Nizip İlçe Milli Eğitim Bilimi Müdürü Cengiz Gündeş’e, öğrencilerimizi yetiştiren zer öğretmenlerimize teşekkürlerimi sunuyor bu vesileyle 2022-2023 terbiye tedrisat yılının tam mektepli, hoca ve velilerimize okşayıcı hayırlı olmasını diliyorum.”

Share: