Nazır Yardımcısı Yılmaz’dan Başkan Büyükkılıç’a ziyaret

Aynı kol ziyaret çerçevesinde kente mevrut Milli Eğitim Bilimi Nazır Yardımcısı Dr. Nazif Yılmayan, Kayseri Büyükşehir Belediye Reisi Dr. Memduh Büyükkılıç’ı görüşme etti. Nazır Yardımcısı Yılmayan’a, ziyarette İl Milli Yetişek Müdürü Ayhan Yanlış üstelik zevcelik etti.

Büyükşehir Belediye Reisi Dr. Memduh Büyükkılıç, Milli Yetişek Vekil Yardımcısı Dr. Nazif Yılmaz’ı Büyükşehir Belediyesi Reislik makamında karşıladı. Komutan Büyükkılıç, Milli Yetişek Nazır Yardımcısı Dr. Nazif Yılmaz ve İl Milli Eğitim Bilimi Müdürü Ayhan Kusur ile bir süre görüştü.

Görüşmede Komutan Büyükkılıç, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Icra Vekili Yardımcısı Yılmaz’a kentte terbiye özellikle görünmek için tekmil alanlarda yapılan, yapılacak olan hizmetler ve projeler ile ilişkin bilgelik verdi. Milli Eğitim Vekil Yardımcısı Dr. Nazif Yılmaz ise, Komutan Büyükkılıç’a misafirperverliğinden çevre teşekkürname ederek, tamam Kayseri halkına sevgilerini ve selamlarını iletti.

Ziyarette, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Hüseyin Beyhan ve Umumi Kâtip Yardımcısı Hamdi Elcuman dahi amade bulundu. – KAYSERİ

Share: