Muğla’da yeni sene öncesinde gidiş geliş denetimleri arttırıldı

Muğla genelinde yeni yıl ve öncesinde 105 gidiş geliş ekibi ve 214 trafik personeli etil alkol denetimlerini sürdürüyor.

Muğla’da yılbaşı trafik tedbirleri çerçevesinde, Muğla Gidiş Geliş Tescil Denetleme Şube Müdürlüğü ve Havza Gidiş Geliş Şube Müdürlüğü ekipleri eliyle kazaları alıkoymak amacıyla, ilkin ispirto oluşmak üzere denetimler arttırıldı.

Muğla Itimat Müdürlüğünden yapılan açıklamada, “Vatandaşlarımızın yıpranmamış yıla sağlık ve yiğitlik içerisinde girmelerini bulmak, meydana gelebilecek trafik kazalarını sunma organ düşürmek için, kent içi ve kent dışı karayollarında çevirgeç ve yolculuk yoğunluğunun yaşanabileceği alanlar, güzergahlar ile sâri hareketliliğinin oluşabileceği noktalarda Muğla genelinde 105 trafik ekibi ve 214 gidiş geliş personeli ile trafik denetimleri yapılacaktır” denildi.

Muğla Emniyet Müdürlüğü vatandaşların geçim ve güvenliğinin sağlanması ve yeni yıla sevdikleri ile mutlu bir şekilde girmelerinin sağlanması üzere trafik ekiplerinin beraberinde gayrı birimlerin bile 7/24 görev başında oldukları açıklandı. – MUĞLA

Share: