Müge Anlı’da tüyler ürperten fenomen! Üfürükçü kayırıcı, pisik kesip derisinden görme engelli kıza tılsım yapmış

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Lezzetli Sert programında ilginç aynı fenomen işlenmeye başlandı. Ortada tümör olduğu amacıyla müşahede yetisini yitiren Merve ve annesi Naime Hatun, hareketli yayına çıkarak dolandırıldıklarını söyleyerek arkalama istedi.

“KIZIM TÜMÖRDEN DOLAYI GÖRME YETİSİNİ KAYBETTİ”

Kızını 3 sene önceki ateş sarrafiye ağrısı dolayısıyla hastaneye götürdüğünü söyleyen asıl, “Merve’nin gözü birlik görmüyordu. Doktor de tezce nörolojinin görmesi gerektiğini belirtti. Müstacel ameliyata alındı. Elan sonraları tümör ameliyatına girdi. Daha sonradan dahi görme yetisini kaybetti” dedi.

EŞİ CANLI YAYINA BAĞLANDI

Merve ve annesi, bu süreçte polis olduğunu söyledikleri benzeri akrabalarının kendilerine üfürükçü kaynak ettiğini söyledi. Fakirlik isimli üfürükçüye 260 bin TL kaptıran gailesiz kız, Müge Anlı’dan arkalama istedi. İddiaların hedefindeki üfürükçü namına tanınan Gıyap Önal’ın eşi çalışkan yayına bağlandı. Eşinin yaptıklarını anlatan tüvana eş, “Ben birçok posta doktorun açamadığı gözü sen kuşkusuz düzelteceksin derdim. Tıpkısı betik var o kitapta kedi derisi yazdığı için o birlikte onu kullanıyor. Seksüel gücü arttırıcı ilaçlar birlikte yapıyordu” dedi.

“KEDİYİ KESİP TÜYÜNDEN KIZIMIN GÖZÜNE İLAÇ YAPACAKMIŞ”

Üfürükçü üzerine konuşan Merve’nin annesi, “2 çocuk 2 da anne pisik vardı. 4’ü üstelik siyahtı ama Kesat Ünal birini kesti kömürlükte. Onun tüyünden kızımın gözüne çare yapacakmış. Pisik derisiyle dahi kızımın gözü şakkadak açılacakmış” şeklinde konuştu.

Canlı yayında üfürükçü adamın aileye verdikleri malzemelere nazır Müge Anlı, ‘cin tozu’ diye niteleyerek verilen şeyin karbonat olduğunu, öteki dünyadan getirildiği tez edilen kolyelerin da gelişigüzel yerde satılan ürünler olduğunu söyledi.

TACİZ İDDİASI

Yaşadıklarından bahseden Merve, üfürükçünün kendisine tacizde de bulunduğunu ileri sürdü. Aynı gün adamın kendisini ormana götürdüğünü söyleyen Merve, “Bana tıpkı su verdi, 2 saat sonradan kendime geldim” ifadelerini kullandı.

MÜGE ANLI EMNİYET MÜDÜRÜ EŞİNE SESLENDİ

Diğer dünyadan getirdiğini söylediği kolye, pisik tüyü ve derisi ile zinde kızın felah bulacağını ve gözlerini açacağını sav fail üfürükçü, Müge Anlı’yı da çileden çıkardı. Emniyet müdürü eşine seslenen Anlı, “Aşağılık kedi kesilsin diye benzeri polis memurunun birilerini üfürükçüye götüreceğine inanmıyorum. Aklım almıyor. Biliyorsunuz benim eşim birlikte emniyet müdürü. Bu işlerle de ilgileniyor. Buradan namına bile açıklamak istiyorum” dedi.

MERVE İÇİN HAREKETE GEÇİLDİ

Müge Anlı, karşı iddialar mevcut şahsı görenlerin kesin emniyete gitmesi gerektiğini söyleyip polis güçleri memuru olduğu söylenen kuzene ilgili lazım araştırmaların bile yapılacağını aktardı. Anlı ve ekibi Merve’nin gözleri için dahi harekete geçti. Yapılan muayene sonucu sinirlerinin öldüğü belirleme edilen Merve amacıyla temel hücre tedavisi yapılacak.

Share: