Milli Defans Icra Vekili Yardımcısı Öz, Kırıkkale’de konuştu Açıklaması

Milli Defans Icra Vekili Yardımcısı ve Araba ve Kimya Endüstrisi NAN (MKE NANIAZIZ) Umumi Heyet Başkanı Muhsin Dere, Milli Savunma Bakanlığı ve Türk Silahlı Kuvvetleri namına MKE ZIYAN ETMEK’den çokça öz beklediklerini söyledi.

MKE NAN tarafından personelin kaynaşması ve şirket aidiyetinin artırılması amacıyla Kırıkkale’dahi düzenlenen “Spor Festivali” etkinliğine, Dere ve MKE SERPMEK Genel Müdürü Yasin Akdere katıldı.

Dere, burada yaptığı konuşmada, MKE YEMEK’nin hem Kırıkkale’dahi hem Ankara’bile hem da Çankırı’daki lokasyonlarında başarıdan başarıya koşmaya başladığını söyledi.

Bu başarıların devamının geleceğini aktaran Dere, “Bunun devamı üstelik bu erinç ortamına kapalı. Milli Defans Bakanlığı ve ordumuz olarak MKE SAVUŞMAK’den çok şey bekliyoruz. MKE SERPMEK 1453’e raci tarihi ile bu ülkenin lokomotiflerinden birisi. İnşallah bu başarıları artarak devam edecek. Son 2 yıldaki başarılarını görüyoruz. daha çok arsıulusal alandaki başarılarını, ihracattaki, personel istihdamındaki katkılarını göreceğiz. İnşallah ahali ele hep birlikte elan birçok nazik başarılara diyorum.” diye konuştu.

Akdere ise MKE KAZANÇ’nin geçmişten geleceğe üstlendiği sorumluluğu henüz üstelik ileriye götürebilmek amacıyla daha büyük işlere imza atmaya devam edeceğini vurguladı.

Icra Vekili Yardımcısı Öz, konuşmasının ardından çalım içerisindeki müdürlükler ortada düzenlenen ayak topu, basketbol, uçan top ve masa topu maçlarında bir numara olan bando ve personele ödüllerini arz etti.

Etkinlikte, sanatkâr Ilgi Akalın da dinleti verdi.Share: