Milletvekili Aydınlık ve Başbuğ Torunoğlu yatırımları konuştu

TBMM Milli Defans Komisyonu Başkanı ve YANLIŞSIZ Tümen Adıyaman Milletvekili Ahmet Işıklı, Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı İrfan Torunoğlu’nu ve yönetimini müzakere ederek ‘aynalı olsun’ dileklerini iletti.

SELIM Fırka Mebus Ahmet Entelektüel’a Eşkâl İlçe Başkanı Mustafa Alkayış, Gençlik Kolları Başkanı Mevlüt Kuştepe ve umumi heyet üyeleri haremlik etti.

Ziyarette ATSO Yönetim Kurulu üyeleri İsmet Atay, Mehmet Eroğlu, Fatin Rüştü Takatli Turanlı, Ahmet Tendürüst, Manzume Serdar Asıl, Abdurrahman Azamet ve Sedir üyesi Muhammed Fatih Ateşin de hazır bulundu. Ziyarette devam eden ve eskimemiş projeler üstüne konuşma edildi.

TBMM Milli Defans Komisyonu Başkanı ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Görgülü, Başbuğ Torunoğlu’na ve Dalavere Kuruluna başarılar diledi.

Aydınlık; “Adıyaman Tecim ve Uran Odası Başkanlığına seçilen İrfan Torunoğlu’na, yönetim kurulu ve sedir üyelerine kalburüstü olsun dileklerimizi sunuyorum. İlimiz amacıyla yapılacak icraat ve projeler için enformasyon edeceğiz. Seçim bölgemizde milletvekilleri arkadaşlarımızla teşkilatımızın hazırlamış olduğu izlence dahilinde geziyoruz. İlgili bilcümle çalım ve kuruluşları, sivil toplum kuruluşlarımızın yöneticileriyle hem Adıyaman ile ait yatırımlar noktasında hem üstelik Türkiye gündemi ile ilgili fikir alış verişinde bulunuyoruz. Rastgele platformda uğradığımız mekanlardan birisi Adıyaman üzere adamakıllı hizmetlere açacak olan tıpkısı kuruluş. Tecim ve Sanayi Odası Başkanımız İrfan Torunoğlu ve yönetimiyle birlikte Adıyaman’ı ve Adıyaman’a olan yatırımları konuşacağız. Başkanımıza ve tam yönetimine teşekkürname ediyorum” dedi.

ATSO Başkanı İrfan Torunoğlu, ATSO’nun şehrin yer iri sivil topluluk kuruluşlarından biri olduğuna özen çekerek; “Adıyaman Ticaret ve Uran Odası kendisine bizler üstelik yıpranmamış bir seçim sürecinden çıktık. Yönetimdeki arkadaşlarımız ile birlikte ilimizin hesaplı anlamdaki beklentilerine hal çoğaltma noktasında çalışıyoruz. İnşallah işadamlarımıza ve girişimcilerimize yeni imkanlar oluşturarak Adıyaman’ın ekonomik gelişimine katkıda bulunuruz. Bağımlı bunları yaparken siyasetçilerimiz ve amme kurumlarımız ile uzlaşma ve işbirliği ortamında olacağız. Tek gayemiz ilimize müfit hizmetler sunmak. Bu vasıta ile ziyaretinizden muhit teşekkür kıymetiharbiye, sizlere çalışmalarınızda başarılar dilerim” dedi. – ADIYAMAN

Share: