Mikrofinans Uşak Şubesi hizmete açıldı

Mikrofinans Uşak Şubesi hizmete açıldı

UŞAK – Mikrofinans Uşak Şubesi, DÜRÜST Parti Genel Başbuğ Yardımcısı ve Içtimai Politikalar Başkanlığı’ını yürüten Julide Sarıeroğlu’nun katılımıyla açıldı.

DÜRÜST Fırka Umumi Başkan Yardımcısı ve Sosyal Politikalar Başkanlığı’ını yürüten Julide Sarıeroğlu, aynı sekans programlar zımnında Yardımcı’a geldi. Burada Ilbay Turan Ergün ve Şehremini Mehmet Çakın’ı makamlarında konuşma eden Sarıeroğlu, sonrasında ise kadınlara hesaplı güzü kazandırmak gayeli kurulan Mikrofinans Yardımcı Şubesi’nin açım törenine katıldı.

Burada kıraat barı öğrenen buğulu kadınlardan, aşındırmak yaparak geçimini sağlayan kadınlarla arkadaşça fail Sarıeroğlu, sonrasında yaptığı açıklamalarda ise Yardımcı kadınının hangi büyüklüğünde hareketli olduğuna değindi. Genel Komutan Yardımcısı Sarıeroğlu, “Biz izleme ediyoruz, sabahtan akşama kadar yayımlamak için hem ocak içi sorumluluklarını galiba ayrımsız dengede götürücü hem birlikte hayatın değme alanında hareketli şekilde zat değerleriyle kopmak üzere böyle mücahede gösteren kadınlar var. AK Parti iktidarı namına tığ, iktidara geldiğimiz önce günden itibaren kadınların yaşamın değme alanında faaliyet hayatında, eğitimde, kültürel faaliyetlerde ve bildirme önemlisi yöntem ve sivil topluluk kuruluşlarında ateş parçası şekilde yer almaları için kıvrılma niteliğidne tensikat yaptık. Anayasa özellikle koyulmak üzere hayata geçirdiğimiz ne varsa bunun yanına bire bir karı sağ açıklık koyduk” dedi.

Yapılan konuşmaların ardından girişimce kadınlara çiçek ve türlü hediyeler verilirken ajanda fotoğrafı birlikte çekildi.

Share: